Podvod - 365

25. jan 2022

ahojte ženy, som taká napálená. Mali sme mať s mužom našetrené na konci roka 1200 eur na dovolenku v 365, posielali sme po 50 eur ja i on každý mesiac. Založil ten účet on a aj n s ním disponoval, pýtam sa ho , že či môže vybrať tie peniaze , že by tam malo byť 1200 eur a on čo? že je tam nejakých ledva 800. ˇže je tam ešte nejaké syslenie či kieho a z toho vyberal ale, že zo šetrenia sa nedalo vyberať nič, ukázal mi i trvalý príkaz, že mu odchádzalo 50 eur. A ja, že ako je to možné a vraví mi inflácia inflácia banka zobrala.... ako vôbec sa inflácií nerozumiem , ale ak ich on neminul ako to , že tam tie peniaze do čerta nie sú? vedenie účtu malo byť zadarmo. Podľa mňa ma pekne klame :´( . Čo si o tom myslíte?

malinoismum
25. jan 2022

Že ťa klame.
365 banka má aj internet banking – nech Ťa prihlási, daj si všetky transakcie a pekne uvidíš, ako si vybral a kedy.
Iba hňup by mu skočil na tie keci o tzv. “inflácii”…

ckocka
25. jan 2022

To je dobré, to použijem.

malinoismum
25. jan 2022

@ckocka no dúfam, že ma potom aspoň na zmrzlinu pozveš! ☝🏼☝🏼☝🏼😊

ckocka
25. jan 2022

@malinoismum Všetkých pozvem, však inflačná špirála je ako tornádo.

jablkovastrudla
25. jan 2022

Ze ta klame. Inflacia je ked ceny za tovar alebo sluzby rastu, a nie ze peniaze z uctu miznu 🙄

dominidi
25. jan 2022

Jedine ze by sa on volal Inflacia 🤣

mapa
25. jan 2022

Tvoj muz zabranil, aby tie nasetrene peniaze postihla inflacia a pekne ich minul. Ale urcite za to moze vlada! 😁 Irony on..

malinoismum
25. jan 2022

@ckocka Ty si Dora bláznivá, ďakujem ženy - pretoto vás mám rada ❤️❤️❤️ Celý deň sa zvíjam v kŕčoch, nakoniec porodím skoro pri smiechu 😅😅😅

martina1201
25. jan 2022

Prepáč naozaj veríš tomu, čo ti chlap povedal? Aká inflácia na účte? Pre Pána Jána on ťa má za totálnu hlupaňu? Ak ste tam obaja posielali mesačne po 50€ a vedenie účtu bolo zadarmo tak tam nemôže byť o 400€. Podľa mňa tam pravidelne neposielal, prípadne odtiaľ vybral. Nech ti otvorí internet banking a daj si obraty. Tam je pravda.....

martina1201
25. jan 2022

Inak ma prekvapuje že rovno myslíš na to, že ťa podviedla banka a nie tvoj muž.

loginexistuje
25. jan 2022

ze inflacia 😂😂😂 idem to aj na mojho pouzit ci sa chyti 😂

lenkamatkova
25. jan 2022

Tak to je riadny hlupák, pozri si výpis z účtu, tam všetko krásne uvidíš. Nemusíš rozumieť inflácií, ale stačí ti vedieť že keď si dáš na účet 5€ a tak o 10 rokov tam 5€ stále bude. Len si nenakúpiš to čo by si si kúpila keď si tam peniaze vkladala - peniaze stratili na hodnote.

dominidi
25. jan 2022

@loginexistuje ja som to tiez hned utekala skusit, taka 30% inflacia bokom nikdy nie je zla😀😀😀 ale teda nic z toho, nedal sa ale navrhol mi ze to mozme urobit naopak..sa s konom zrazil fakt😀

ivkazba
25. jan 2022

Made my day 😂😂 Konečne som po toľkých rokoch pochopila, kto je to inflácia 😂

0silvia0
25. jan 2022

Daj vediet ci ti panko racil otvorit internet banking alebo ti dal rozpravku ako mu heslo od IB zozral pes🙄

betsabeew
25. jan 2022

Daj vedieť ako to dopadlo ale určite si pozri výpis z úctu , alebo tam zavolaj ale toto ti podľa mna banka len tak zobrať nemohla , tak veľa ? ...

qwer2019
25. jan 2022

Ja mám 365 banku. A co som si vložila na sporiaci účet to tam mam do posledného centu. Myslím si, ze nastal čas sa vážne pozhovárať s mužom. A ešte jedna možnosť pred rozhovorom. Keďže ti nedajú informáciu zrejme ku cudziemu účtu. Lwn sa opýtaj. Že nastala taká situácia, že ste (alebo kamaratka) posielali na sporaci účet, pravidelne peniaze, že teraz ste tam mali mat 1 200e a ze je tam iba 800e. Že ako je to mozne, či si banka vzala nejaké poplatky, alebo ako tomu máš rozumieť. A keďže tam ti povedia ze nič také sa nestalo, tak môžeš mužovi dat šancu ti vysvetliť co spravil s vašimi peniazmi. Držím ti palce.

hederamonstera
25. jan 2022

To je k**va velka inflacia😂

julie19
25. jan 2022

To ja nie, to inflácia 🤣🤣🤣 … to je skoro take dobre ako “samo sa to urobilo” … nebuď hlúpa a kukni internetbanking, tam bude história pohybu na účte ;) inflácia-neinflacia keď ste vložili 1200€ tak tam musí byt 1200€ aj za x rokov, akurát už si za tých x rokov nekúpiš za 1200€ toľko čo teraz (to je inflácia)

brembo
25. jan 2022

@loginexistuje tak mu povedz i pri sexe,veď inflácia.

loginexistuje
25. jan 2022

@brembo to ako myslis ze 30 sekund pred koncom povedat stacilo inflacia ? 😂

autor
25. jan 2022

@brembo asi kks ešte sprostú zo mňa ide robiť!

sissy27
25. jan 2022

podvod to veru je, ale nie zo strany banky, ale tvojho muža... alebo je teda aj on taký jednoduchší a nechápe, že ak z toho účtu niečo vyberal, tak sa to tam nevrátilo samé...

sissy27
25. jan 2022

a teda čo sa týka toho syslenia - to je sporenie v inej forme, vždy, keď niečo zaplatíš kartou, tak sa ti pár centov za nákup zaokrúhli na celé € a tieto drobné odchádzajú na sporenie, lenže to sú reálne centy a to čo ide takto bokom z nákupov, sa zúročuje 3,65% úrokom. Lenže na to, aby si takto našetril 400€, ktoré vybral, by ste museli sakra veľa nakupovať, a keďže si potrebujete našetriť na dovolenku 1200€ tak to nebude váš prípad, ktorý by to dokázal.
Takže či sa ti to páči alebo nie, tak nech ti pán manžel ukáže komplet pohyby na sporiacom účte alebo choďte spolu do banky a tam nech vám to vysvetlia. Lebo jediný spôsob, ako vám z účtu "zmizlo" 400€ je ten, že jeden z vás dvoch to proste minul. Ak si to nebola ty, tak potom môžeš 3x hádať kto.
Ešte je malá šanca, že sa vám niekto nabúral do účtu a peniaze ukradol, ale to je fakt malá šanca. Neboj, v pohyboch bude jasne vidieť kedy, koľko a akým spôsobom peniaze odišli, či to bol výber z bankomatu, online platba, prevod...

moonlight1210
25. jan 2022

400 eur inflacia za rok? Nic hlupejsie mu nenapadlo?🙂

tykat
25. jan 2022

Vieš co by som ho za ruku do tej banky doviedla a nechala si vysvetlit ako sa vaše peniaze na úcte hýbali. Na hanbu, nech im do oči povie ze inflácia zobrala 😂… to je dilino.

lulus13
25. jan 2022

Keby nieco strhla banka musi to byt vo vypise. Treba si pozriet vypis z toho uctu a uvidis kde je pravda.

elizabet173
25. jan 2022

@tykat ja za golier 😠

masinka
25. jan 2022

no toto by este bolo mozne ak nemate klasicky ucet, ale nejaky asset management kde sa tie peniaze investuju, postahovali si vstupne a vystupne poplatky a ak este isli akurat kurzy dole, tak tam kludne moze byt po roku menej ako ste vlozili, ale tak to ty musis vediet co za ucet ste tam zalozili....

panda21
25. jan 2022

@masinka 365 nemá investičné.