Podpora po rodičovskej

emchuana
28. feb 2024

Mám nárok na nejaký príspevok po rodicovskej dovolenke keď som si podporu v nezamestnanosti vyčerpala medzi materskými dovolenkami keď som dostala výpoveď ? Ďakujem

klarissa25
28. feb 2024

@emchuana máš nárok nájsť si prácu 😉

mondolina
28. feb 2024

@emchuana
aký príspevok by si privítala?

natalienka12
28. feb 2024

@emchuana Máš nárok na príspevok od svojho manžela, tak mu povedz, nech viac zarobí. Zo štátu dostaneš 0 €.

alenah31
28. feb 2024

@emchuana nie - štát ti 2,5 roka po materskej prispieval na starostlivosť o dieťa + zo zamestnania resp. z neho zaplatených odvodov na PvN si čerpala dávku v nezamestnanosti. Teraz je čas zabezpečovať sa finančne sama.

saxana000
28. feb 2024

Ak si si podporu vycerpala medzi materskymi okrem rodinnych pridavkov nemas narok na ziadny prispevok..treba sa nahlasit na urad prace aby sa ti platilo zdravotne poistenie.a zacat si hladat pracu

lucka_ke
28. feb 2024

ešte je rodičovský príspevok pre tých, ktorým dieťa neprijali do škôlky, neviem či je to tvoj prípad

petamich
28. feb 2024

rodinne pridavky, predlzeny rodicovsky prispevok v pripad ak splnas podmienky a dieta ma zdravotny problem alebo ho nezobrali do spadovej skolky

v opacnom pripade sa este mozes evidovat ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov, stat za teba zaplati zdravotku ale dieta moze byt v skolke max pol dna (ak by nahodou)

ziadny iny prispevok nie je (hypoteticky este hmotna nudza ale to neviem, ci je vas pripad)