PN cez Metlife

shawlin
25. apr 2023

Baby stalo sa vam ze vam gynekolog nechcel vystavit lek.spravy pre poistovnu ? Ja som totizto PN pracu som mala tazku a boleli ma krize plus velmi som.bola unavena ... no na Pn mam diagnozu hroziaci potrat asi sa to tak pise bezne neviem ale potrebujem spravy aj pre poistovnu metlife asi z kazdej poradne a neviem ci mi lekar v tomto vyhovie ..mali ste taku skusenost ze lekar vam odmietol pisat take spravy ? 😬

wishes
25. apr 2023

@shawlin presne pred mesiacom som mala ten isty problem…. a lekar ma dorazne upozornil, ze ked mam komercne poistovne mam mu to vopred povedat, ze v tom pripade by postupoval inac…. nakoniec mi tie lekrske spravy dal aj ked s velkou neochotou…. pravdupovediac som ostala velmi sokovana a nemilo prekvapena

shawlin
autor
25. apr 2023

@wishes ja sa obavam ze aj moj doktor bude negativne reagovat 😒

wishes
25. apr 2023

@shawlin drzim palce a prajem pevne nervy 🙂 nechcem uplne zachadzat do detailov, ale moj lekar bol rozhorceny, ze teraz ho bude poistovna kontrolovat apod 😣😣

shawlin
autor
25. apr 2023

@wishes opytam sa ho ci by mi vedel vystavit take lek.spravy ak bude proti nebudem tlacit na neho.. dost mam z toho stresy teraz.ked ho mam ziadat o to ...

sun_shine_2020
25. apr 2023

@shawlin ahoj, riesila som PN pocas tehu ale cez NN (riesila som to asi rok). Proste lekar mi nechcel nic potvrdit, poistovna chcela stale nejake doklady, .... ale nakoniec sme to dobojovali do dajme tomu, ze uspesneho konca (vyplatili mi nejaku cast). Nenechaj sa odbit, su to tvoje peniaze, mas na ne narok 💪

shawlin
autor
25. apr 2023

@sun_shine_2020 jo len ja mam na PN hroziaci potrat a v skutocnosti som len nevladala v praci ...musel by pisat fiktivne spravy a to uz bude len o tom jak to vezme on..a o stasti

sun_shine_2020
25. apr 2023

@shawlin pisem ti SS

98
25. apr 2023

Ja som sa s tým nesrala, vždy keď som podpisovala papier z vyšetrenia, fotila som metlife stačilo... lekára nič do toho nie je...