Platenie smeti

3. feb 2023

Dobrý deň, prosím vás o odpoveď.
Mam trvalé bydlisko u maminy, potom mam ešte prechodný pobyt a bývame inde v podnájme. V podnájme sme ohlásený na bytovom družstve ale nemáme tam prechodný pobyt. Preto by ma zaujímalo či tam musíme zaplatiť smeti a na prechodný pobyt a trvalý len odniesť potvrdenie?

veronikaszabova
3. feb 2023

Smetie platis tam, kde ho realne produkujes.
Na TP a PP odnesies papier o zaplateni smetia inde.

autor
3. feb 2023

No to by tak asi malo byt, lenže keď som bývala ešte len na TP tak chceli na PP len potvrdenie ze sa platí tam a nezaujímalo ich kde ho produkujem🤷‍♀️

tiezjedna
3. feb 2023

Stačí, keď na úrad, kde máš TP prinesieš doklad o tom, že PP máš na inej adrese.

simca06022011
3. feb 2023

My sme platili na TP, vpodnajmoch nie. nechcelo sa mi s tym zabavat, na co aj.

janinah
3. feb 2023

Dcéra so synom realne produkuje odpad tam,kde má PP, neplatí ho na mojej adrese,kde má TP.Len musím tu u nás (TP/ každý rok nosiť potvrdenie o zaplatení odpadu tam,kde maju PP.

vitez
3. feb 2023

@tiezjedna dcera býva uz zvlášť od nás..a platim za nu za odpad..nakolko ma este u nas trv.pobyt..ako to je potom???

tiezjedna
3. feb 2023

@vitez ak býva na inej adrese, nech si zájde tam na úrad, kde je potvrdia, že platí smeti tam. A tento doklad je treba odovzdať na úrade u vás, kde za ňu ty platíš

dashenka426
3. feb 2023

Zakezi od vzn daného mesta, obce. Ja mam trvalé bydlisko - tam platím smeti, potom mam prechodné inde - aj tam platím smeti aj ked neprodukujem a byvame s muzom úplne inde mimo trvalého a aj prechodného a platíme aj tam smeti....cize platíme 3x

ukulela
3. feb 2023

@vitez plati odpad tam, kde byva? Ak ano, nech si to u teba na mestskom vydokladuje.

ukulela
3. feb 2023

@dashenka426 mozes poziadat o odpustenie poplatku za smeti.