Platba na 3 splátky s Klarnou

anile12
3. máj 2024

Dobrý deň, prosím vás využil už niekto nákup cez about you platbu cez KARNA? Je to ze objednáš nákup a platba sa rozdelí na 3x? Chcem sa opýtať na skúsenosti a ci ste bpli spokojne? Ďakujem

minenkak
3. máj 2024

@anile12 môžeš platiť okamžite,potom si môžeš rozdeliť nákup na časti teda na splátky alebo zaplatíš neskôr,neviem koľko presne o dva týždne alebo 30dni,vždy pri nákupe ukáže možnosti

sense
3. máj 2024

Bežné platím cez klarnu ale nerozdelujem na splátky. Pošlú účet do mailu a cez IB zaplatim

minenkak
3. máj 2024

@anile12 mne to ukazuje takto,mám dve možnosti ,okamžitú platbu alebo o 30dni

anile12
autor
3. máj 2024

@sense chcela som vedieť o tej možnosti na splátky skôr to rozdelenie ci ma niekto skúsenosť, píšu ze je to bezúrocne

minenkak
3. máj 2024

@anile12 nie je nič bez úroku

sense
3. máj 2024

@anile12 ak napíšu ze bez úrocne tak to tsk bude. Ved si pozri keď pôjdeš do posledného kroku predtým ako potvrdíš objednávku ci je to ta istá suma. Ono táto firma žije z poplatkov za upomienky. Mne raz chybou na strane klarny vrátili platbu co som si nevšimla a dva dni po splatnosti som mala už na maily upomoenku za ne zaplatenú faktúru plus 20e naviac za upomienku. Následne keď som tam volala dosť nahnevaná upomienku resp poplatok za upomienku zrušili a dali týždeň na zaplatenie s novým cislom

vanilkovazmrzka
3. máj 2024

Pripada mi dost sialene nakupovat handry v takom objeme, aby si si to musela delit na splatky.. nieco asi nie je dobre nastavene.

anile12
autor
3. máj 2024

@vanilkovazmrzka odveci komentár, napríklad keď chcem kvalitné topánky ale 100 eur je mi veľa veľmi rada by som sí tu platbu podelila. Nepotrebujem za 1000 eur nakúpiť handry ale ďakujem za starosť

anile12
autor
3. máj 2024

@vanilkovazmrzka nie každý má z výplaty 100vku na topánky, bud rada ze to tak nemáš 🫡

kiki68
3. máj 2024

@anile12 v Rakusku vyuzivam Klarna neustale, lebo ked nieco nedojde atd, tak napisem Klarna, ze napr Tovar neprisiel a teda riesia oni s nimi to, ze musia Klarna vratit prachy a nie mne. Aj kolegyne nakupuju s klarna

kiki68
3. máj 2024

@anile12 klarna je bez uroku, instaluj si klarna app a tam vidis vsetky moznosti a mas prehlad, ze co si kde a kedy kupila

sevrin
3. máj 2024

Je tá Klarna často používaná? Pracujem na jednom softvéri, kde máme možnosť zapracovať platby cez Klarnu, ale doteraz som si myslel, že na Slovensku sa moc nepoužíva. Asi ju tam teda pridáme.

gabrielkaa
3. máj 2024

@anile12 ja mám na splátky v Klarna. Mne to tuším vyšlo o 3€ viac akokeby som zaplatila naraz. Ale to nemusí byt koli klarne ale koli predajcovi, že si to navýšil

sofiadi
23. máj 2024

@anile12 ja som to presne takto spravila. Som na rodicaku a potrebovala som si kupit tenisky. Nevychadzalo mi to zaplatit hned, tak si to zaplatim na 3x a super 😊

anile12
autor
23. máj 2024

@sofiadi som veľmi rada ze to niekto myslí aj takto rozumne a nie hneď ze som potrebovala nakúpiť handier za neviem koľko 1000

camilla_1
22. jún 2024

A môžem sa opýtať keď to dozvedia na tri platby , tak tovar pošlu až po vyplatení tej tretej splátky ( čiastky)? Či ako to je

anile12
autor
23. jún 2024

@camilla_1 nie, tovar zasielaju hneď