Paypal

29. aug 2024

Ahoj baby ,dnes som si založila PayPal účet kedže mi mala prísť zahraničná platba. Prišiel mi mail aj s pokynmi ktorý prikladám len som si není istá tým či je to ok.

drake122
29. aug 2024

Podvod

fido69
29. aug 2024

Ja si myslím, že sa jedná o podvod. 🤔

rozculena
29. aug 2024

odkiaľ a za čo ti mali prísť peniaze?

autor
29. aug 2024

Je to z amerického účtu. Tiež sa mi to nezda prečo si hneď automaticky nestrhnu platbu zo sumy. Len ma mätie že mail prišiel z PayPal.
@rozculena

rozculena
29. aug 2024

toto vôbec nemusí mať súvis so založením paypalu,podvodníci jednoducho posielajú a skúšajú a náhodou tebe poslali práve vtedy,keď si si ten paypal založila....

fido69
29. aug 2024

Som na 110% presvedčený, že mail nepriešiel z PayPalu. Len sa tak tvári. Napíš z akej emailovej adresy prišiel 😉

mojemenonikto
29. aug 2024

Platba ti mala prísť v bitcoinoch? Podľa mňa je to tiež podvod, lebo od teba požadujú aby si si kúpila nejaký voucher na dokončenie transakcie. Ak bežne neplatíš za to, že prijímaš peniaze, tak by si mala spozornieť. Dávaj si pozor a nikomu nedávaj detaily k tvojmu PayPal účtu, najmä ak ho máš naviazaný na kreditku, alebo konto v banke. A na záver, ak si chceš overiť, či naozaj ide o PayPal transakciu, tak sa prihlás do svojho účtu a over si to tam. Nerieš to cez maily.

autor
29. aug 2024

@mojemenonikto a ako aj to viem overiť prosím v aplikácii?

autor
29. aug 2024
fido69
29. aug 2024

Podvod na 1.000.000% 😉

autor
29. aug 2024

@fido69 ďakujem pekne

mojemenonikto
29. aug 2024

Prihlás sa do PayPal cez web na počítači. Môžeš aj cez apku, ale tam je väčšinou menej informácií.

autor
29. aug 2024

@mojemenonikto no v aplikácii na mobile mi žiaľ nič dokopy nezobrazuje.

mojemenonikto
29. aug 2024

No keď tam nevidíš žiadnu transakciu, tak ako písal fido69, tak je to na milión percent pokus o podvod. 😉. Nikedy nerieš finančné transakcie cez maily. Vždy sa prihlás minimálne do aplikácie, ideálne do webu.

autor
29. aug 2024

@mojemenonikto úprimne ani neviem kde mám hľadať nejakú transakciu

mojemenonikto
29. aug 2024

😉 Keď sa prihlásiš do webu a tam si klilkneš na "Aktivita" a neuvidíš tam nič, tak nemáš žiadnu transakciu, ani peniaze na ceste ani nič iné.

autor
29. aug 2024

@mojemenonikto ďakujem ,nie nemám tam nič. Tak ono to je aj v tom maily že až po zakúpení toho bitcoinu.

mojemenonikto
29. aug 2024

Videla by si tam aj peniaze na ceste. Ale žiadny bitcoin nekupuj 😉🙃

dextersk
29. aug 2024

Odosielatel urcite neni paypal, je to podvod.. feedback@messaging.squa... :D

autor
29. aug 2024

@mojemenonikto ani som nemala v pláne,ďakujem