OVB Allfinanz Slovensko

roman9763
30. jan 2024

Ahojte. Chcem sa spýtať akú máte skúsenosť niekto ak má s OMV ALLFINANZ Slovensko? Nemyslím ako ich zamestnanec ale skôr ako ich klient? Je vhodné si tam dávať robiť nejaké poistenie alebo 2 dôchodkový pilier atď? Ak áno prečo? Ak nie tak prečo? A kde sú najlepšie spoločnosti ktoré vám budú zaobstarať 2 dôchodkový pilier?

janai1
30. jan 2024

@roman9763 omv je pumpa
ovb sú finanční sprostredkovatelia

roman9763
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roman9763
autor
30. jan 2024

@janai1 samozrejme myslel som ovb nie OMV. Pomylil som sa

janai1
30. jan 2024

@roman9763 ovb sú sprostredkovatelia. Na 2. pilier ich ozaj nepotrebuješ. A na poistenie potrebuješ hlavne niekoho kto sa v tom vyzná a je úplne jedno pod akou sprostredkovatelskou firmou je

roman9763
autor
30. jan 2024

@janai1 takže si mám sám radšej vybaviť 2 dôchodkový pilier?

jarka_black
30. jan 2024

@roman9763 negatívne aj pozitívne skúsenosti mám s nimi... lebo vždy závisí od konkrétneho sprostredkovateľa

jarka_black
30. jan 2024

@roman9763 2. pilier - je to v zásade jedno, lebo všetky nastavili investičnú stratégiu tak, aby sa peniaze zhodnocovali... neskôr sa dá prestúpiť... dôležité je, aby Vám to celé niekto poriadne vysvetlil a potom Vás sprevádzal

milosbubniak
30. jan 2024

@roman9763 OVB je samostatný finančný agent, zgrupuje podriadených finančných agentov ako aj Prosight, Winners, Partners... ide o klasické MLM, kde agenti musia šplhať po štruktúre a predávať produkty, za ktoré majú províziu. Nikdy to nie je o "značke", ale o jednotlivcoch, ktorí vykonávajú finančné sprostredkovanie. Preto "neodborný" sprostredkovateľ môže byť kdekoľvek, dôležité sú fakty. V dnešnej dobe pevne verím, že každý vie, že 2. pilier by mal byť v indexových fondoch ak som mladý a mám ďaleko do dôchodku, ak odporúčajú dávať si ho inde, už môžete tušiť na ktorej strane odbornosi sa daný sprostredkovateľ nachádza 🙂

roman9763
autor
30. jan 2024

Ďakujem všetkým pekne za odpovede a rady.

valer88
30. jan 2024

@milosbubniak samostatný finančný agent sú všetky firmy, ktoré majú licenciu od NBS, zazmluvňovať financne inštitúcie s ktorými majú spoluprácu a vedia v nich sprostredkovať financne produkty. Podriadený finančný agent sú všetci ti jednotlivci, ktorí v daných firmách pracujú. Takze OVB,PROSIGHT, WINNERS to sú všetko samostatní finančnú agenti, čo nemajú medzi sebou nič spoločne, chvála Bohu.

romana233
22. júl 2024

Podľa mňa to záleží všetko od kancelárie, ktorá s OVB pracuje. Ja som bola v Bratislave a systém práce katastrofa čo sa toho tyka. Potom som sa premiestnila do Nitri a môžem povedať že je to jedna z najlepších vecí aká sa mi stala. Systém práce bol zrazu použiteľný, ľudia TOP, manažéri a podobne. Momentálne pracujem ako manažérka so spoluprácou v OVB a dostala som sa na túto pozíciu za 3 mesiace čo si myslím že je dosť super. Čo sa týka kariérneho plánu, je stanovený tak, že kto sa reálne snaží a chce niečo budovať tak je na ďalšej pozícii za pár mesiacov. Ide len o človeka ako je šikovný a v akom tíme je. Je to práca, ktorá je zameraná na podnikanie takže áno klientov treba tak ako všade inde čože napríklad reštaurácia pošta a podobne. Svedomie mám čisté pretože pomáham ostatným ľuďom s vecami, ktoré sa bežne v školách neučia a nepýtam si za to nič, pretože ma financuje Finančný trh. Školenia super, keď to človek nerobí tak sa aspoň niečo nové dozvie čo mu dá do života veľa. Takže aby som to zakončila...ako všetko iné, všetko je len a len o ľuďoch a prostredí. S Nitrou som spokojná na 100%

hacajanca
22. júl 2024

Firma, ktorá zastrešuje 67% finančného trhu na Slovensku a má 54 ročnú históriu a spolupracuje iba s tými najkvalitnejšimi spoločnosťami, čiže prečo by ste klientom byť nemali? To že možno mal niekto zlú skúsenosť,to mal s konkrétnym človekom a nie spoločnosťou ako takou, takže pokiaľ máte seriózneho finančníka, určite by som volila túto spoločnosť na spoluprácu

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
22. júl 2024

@hacajanca ako si prišla k číslo 67%?
Najkvalitnejšími? čo som tak prebehla zoznam spolupracujete so všetkými a teda ak niekto nazve Kooperativu najkvalitnejšou spoločnosťou tak toho moc odžité nemá

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz