Online platba

michaelasigi
17. máj 2023

Dobry deň, prosim o pomoc. Objednala som si tovar, zaplatila cez platobnú bránu, peniaze mi stiahlo uctu ale nevrátila som sa spať do eshopu. Platby mám medzi cakajucimi. Prosim vráti sa platba naspäť na môj účet? V e-shope majú platbu ako nedokončenú. Dakujem

simca06022011
17. máj 2023

eshop nech si platbu dohlada... nie je nutne sa vracat spat do eshopu ak platba prebehla. Uvidia oni v systeme najlepsie, ci ta platba prebehla alebo nie. Ak neprebehla, tak by ti ju ani nemalo drzat, al eak predsa, tak sa ti vrati (Eshopom do bran platobnych idu informacie aj o neuspesnych platbach... )

michaelasigi
autor
17. máj 2023

@simca06022011 dakujem za odpoved volala som do eshopu a tam im píše platobná brána že vybavuje sa.

simsalabim
17. máj 2023

@michaelasigi ved im posli potvrdenie o platbe z tvojho uctu. Podla toho to musia vediet sparovat.

simca06022011
17. máj 2023

@michaelasigi no tak sa vybavuje, ked to prebehne-aj tebe to prestane svietit v cakajucich, tak im to peniaze da, aj tak im pridu az zajtra...kbey to hned "nepreslo", napisalo by neuspesnu platbu, alebo nieco podobne. Bud treba pockat, alebo poziadat o zrusenie tej platby, to zase eshop riesi a urobit ju znovu. Im tie platby nabehnu zajtra,ak im to chodi denne, cize vtedy na isto budu vediet ci prislo/neprislo.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
17. máj 2023

@maros313 nevsimla som si, ze platba caka, len to, ze “platbu jej stiahlo”.

michaelasigi
autor
18. máj 2023

Dakujem všetko vyriešené nakoniec to prešlo ale trvalo to dva dni aj keď to bolo online platobnou kartou 😊