Omylom zaslané peniaze na iný účet

zuzy20
21. júl 2018

Mamicky stalo sa vam, ze pri predaji ste kupujucej poslali chybne cislo uctu? Ja som omylom poslala cislo uctu predavajucej od ktorej som kupovala tricko. Cize peniaze smerovali na jej ucet. Kupujuca mi poslala print screen odoslanej platby, kde som zistila ze som jej poskytla ine cislo uctu ako je moje. Samozrejme balik som jej na druhy den poslala. Ano viem, moja chyba ze som si neodkontrolovala cislo uctu, stane sa. Kupujaca je taka mila, ze je ochotna podat ziadost v banke na vratenie dlznej sumy. Na druhej strane zasa "obohatena" predavajuca hra mrtveho chrobaka, hoci moje spravy precitala.

nellita
21. júl 2018

To uz je o charaktere toho kto peniaze omylom dostal,inak da sa to chápať ako neodôvodnené obohatenie,dôkaz mas,isla by som sa aspon informovať na policiu,paragraf je v tomto pripade naplneny akurat neviem do akej sumy penazi

matazirafa
21. júl 2018

@zuzy20 to bola nejaká veľká suma že to tej dotyčnej za to stojí?

zuzy20
autor
21. júl 2018

@matazirafa
@nellita vsak praveze je to len 11 eur. Cize je to pre policiu zanedbatelne. Ale je to skutocne o charaktere cloveka. :(

esprit88
21. júl 2018

@zuzy20 oznac tu pani v tomto prispevku nech vrati peniaze a uvidis akou rychlostou ti ich posle naspat

evittam
21. júl 2018

@esprit88 No záleží od charakteru. Ak sa jej doteraz neozvala tak nejake oznacenie v príspevku jej tiež bude ukradnuty.😁😉

esprit88
21. júl 2018

@evittam tak ine je ked to je tajne medzi nimi dvoma a ked to da verejne. ja by som to skusila nech ma moznost sa aj vyjadrit

evittam
21. júl 2018

@esprit88 Všetci sme tu pod nejakým nickom, nic verejné. Ako som už napísala-"verejne" jej to moze byť rovnako jedno.

esprit88
21. júl 2018

@evittam ked ma jej cislo uctu mozno ma aj meno a adresu. mne to je jedno ja som len pani chcela poradit, ze mozno by sa spamatala

dzina007
21. júl 2018

Np reklamacia v banke sa kupujucej neoplati. Lebo ta stoji od 10 eur vyssie tusim.
Mne raz tak prisli omylom peniaze. Netusila som za co. Bolo tam meno odosielatela. Vyvesila som to na slovensky MK cesky a aj na FB. Vypatrali sne odosielajuvu a zistili ze kocka vo jej poslala c.u. sa sekla a poslala moje kedze v tej dobe odo mna nievo kupovala a zle prekopirovala iban.

amel
21. júl 2018

Ja som takto omylom poslala 50€ babe,co som od nej nieco kupovala.Ja spokojna,zr som nieco zaplatila,nikto sa neozval...no dotycna pani,ktorej som poslala peniaze,mi hned napisala ,ze ide asi o omyl a poslala mi sumu spat😊

zuzy20
autor
21. júl 2018

@katarina3597

To dufam srandujete pani, ze si nepamatate ze som od vas pred dvoma tyzdnami kupovala tricko a nie rifle spred 3 mesiacov? A ste si nevsimli pohyb na ucte s popisom, kt. nesedi pre vas. Este ked som poslala aj print screen ze tie peniaze odisli na vas ucet? To vam naozaj stoji 11 € za to?

esprit88
21. júl 2018

@zuzy20 pani pise na svojom profile, ze je citujem : 📌som seriózna, spoľahlivá, korektná a ľudská,
tak snad sa to v nej prejavi a peniaze vrati drzim palce 🙂

zuzy20
autor
21. júl 2018

@esprit88 dakujem ste mila, ale pochybujem. Kedze na hodnotenie, kt. jej musi ukazat, ze je to hodnotenie pisane k zakupenemu tricku, mi odpise totalny bullshit, ze vraj rifle z pred 3-4 mesiacov, kt. som u nej v zivote nekupovala. Kupovala som u nej tricko a mikinu v rozsahu 2-3 tyzdnov. Ale holt, vynasla sa, kedze na hodnotenie sa uz odpisat druhykrat neda. A kazdopadne mi staci akym sposobom a stylom reagovala na ine negativne hodnotenia. @lubitsa dakujem za vasu ochotu, ale evidentne podanie ziadosti o vratenie penazi v tomto pripade nepomoze :(

lubitsa
21. júl 2018

@zuzy20 mrzi ma to.

abbey1
21. júl 2018

@zuzy20 Jej reakcie na všetky negatívne hodnotenia hovoria za všetko. Slušná a ľudská 🙂

nellita
21. júl 2018

@zuzy20 inak po precitani jej profilu jej profilu ma neoslovila a po tomto uz vob e c nic,ani spendlik od nej,no nastastie 11 eur iba,kazdemu sa vsetko vrati

nellita
21. júl 2018

@zuzy20 este aha martinkac7 podľa mňa chce tovar co by si nikdy sama nekupila,pise to v reakcii, zahladi vzdy darčekom lebo asi nie je taky aky ma byt. Mnohe baby nato kaslu a nechaju to tak.
martinkac7
29. okt 2016

Musím znovu reagovat, potom co jsem si přečetla Vaší odpověď😃 Co mi nadáváte😃😃 Vy pošlete takovej hnus v top stavu? Přidávám foto - plavky top stav- párkrát nosene a ta vystřižená sítka? To jako udelal někdo na ceste ke mne??? Nebo jak to myslíte🙂 Milá dámo, přestante mi laskavě nadávat😃 To že jste přidala sama dobrovolně autíčko a pošta byla vyšší díky tomu, za to já nemuzu, ale to že prodáte takový hnus v top stavu, a ještě se tu do mě obouváte to je vrchol. Stydte se😃 a to Vaše nadávání, je přesně ukázka toho, co jste zač😃 Mimochodem, plavky už mám jiné🙂 od jiné maminky a opravdu top stav😃 ty Vaše jsou v koši. Nashle

katarina3597
29. okt 2016
MILÁ DÁMO 😂ÚPRIMNE VÁS ĽUTUJEM ZE MATE NATOĽKO NUDNÝ A ZAJOMPLEXOVANY ŽIVOT ZE MI PÍŠETE UZ DRUHÉ HODNOTENIE K JEDNÉMU INZERATU👌🏻👏🏻PREDALA SOM TU UZ CEZ 800 VECI,MAM CEZ 300 POZYTYVNYCH HODNOTENÍ,PODOTÝKAM S NIKYYM SOM PROBLÉM NEMALA,PRÁVEŽE NAOPAK,ZAUJEKYNE OPÄTOVNE KUPUJÚ,TAK CHYBA ISTO NIE JE VO MNE...NIE SOM ODKÁZANÁ ZARÁBAŤ NA NIEKOM PÁR EURO,TIEZ KUPOVAŤ NOSENE VECI AKO VY,TAK SA SPAMÄTAJTE 😂😂😂✌🏻️TÝMTO ČINOM VÁS NAHLASUJEM ADMINOVY,NO NAPRIEK VŠETKÉMU PRAJEM VSETKO DOBRE,AJ KED VAŠIM ZMÝŠĽANÍM NIČ NEPOMÔŽE

angelyana
21. júl 2018

@zuzy20 no neviem, ma vela negativnych hodnoteni, ja od takych radsej nic nekupujem, svetielko mi zablika v hlave. A tie jej odpovede na negativne recenzie svedcia o vsetkom...

zuzy20
autor
21. júl 2018

No kazdy sa uci na vlastnych chybach. Uz som poucena aj ja, ze radsej dvakrat skontrolovat cu, aby sa opat peniaze nedostali k nejakej pani, kt. bude zatlkat, zavadzat a klamat. Nech jej to padne na uzitok tych 11 euro. Hoci ako pisala na iny negativny komentar "...NIE SOM ODKÁZANÁ ZARÁBAŤ NA NIEKOM PÁR EURO,TIEZ KUPOVAŤ NOSENE VECI AKO VY,TAK SA SPAMÄTAJTE 😂😂😂✌🏻" tak to hovori o jej charaktere.

natalienka12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
21. júl 2018

@zuzy20 vies jej meno a priezvisko?

zuzy20
autor
21. júl 2018

@natalienka12 nie, uz som obalku s adresou vyhodila. Pomohlo by to nejako?

ivka185
10. nov 2018

@esprit88 Dobry den chcem sa opytat ci nahodou neviete mi pomoct, citam tu prispevky a vy tu mate napisane ze oznacit tu pani, ale da sa oznacit aj niekto koho viem len cislo uctu? Totiz dcera posielala c. u. jednej pani, ktora mala poslat peniaze, ked uz presiel tyzden a peniaze nikde tak sme zacali patrat a zistili sme ze zaslala zle cislo a ta pani poslala peniaze na to zle cislo, tak ze peniaze dostal niekto iny, ako sa dopatra komu to cislo patri?Neviete nahodou mi poradit. Dakujem.