Omeškanie platby

24. mar 2022

Ahojte, stala sa mi nepríjemnosť, omeškala som sa s platbou za telefón o 6 dní v Telekome. Faktúru som už uhradila. Neviete aká môže byť platba za omeškanie? :(

0silvia0
24. mar 2022

A preco si nepoziadala o odklad platby?

autor
24. mar 2022

@0silvia0 Zabudla som, ze vobec mam platit ja. Nie je to moj mobil.. Fakturu som teraz vyplatila.. 6 dni po splatnosti

pinkgirl
24. mar 2022

V zmluvných podmienkach je to presne stanovené - penále z omeškania platby. Takže treba zistiť čo je v zmluve u operátora.

autor
24. mar 2022

@pinkgirl penale pridu v dalsej fakture?

pinkgirl
24. mar 2022

Netuším, treba sa opýtať u operátora - či si to uplatňujú vždy. Naj je ísť na pobočku.

autor
24. mar 2022

@pinkgirl keďže číslo nie je moje a majiteľ čísla je imobilný, tak sa na pobočku nedostaneme.. Tak uvidíme. Ale neprišla ani sms o vystavení faktúry,.či o jej nezaplatení

bubobubo29
24. mar 2022

Ahoj, nic ti nepride upomienka chodi az neskor, prva zmluvna pokuta je nieco okolo 5€ a tu ak sa ti stala raz za pol roka ti hned v tej istej fakture aj oductuje ze sa to proste obcas stane... Ale s najvacsou pravdepodobnostou ti vobec nepride vyuctovana.... Keby si ju zaplatil napr o mesiac neskor tak tam mas uz upomienku 5€ a aj naklady na vymahanie 18.90€... v tvojom pripade ale urcite nic take nepride

aeruginosa
25. mar 2022

Mne sa take raz stalo, neprislo nic, to by si sa musela omeskat dlhsie.

janulikt84
25. mar 2022

Taktiez sa mi to stalo neprislo mi nic..

autor
25. mar 2022

@bubobubo29
@aeruginosa
@janulikt84 Ďakujem, budem čakať

veltraud
25. mar 2022

Ja otcovi pravidelne platim neskoro, posle mi, ci mu mozem zaplatit, ked mu pride reminder. Akoze ma faktury tak do 5 e. A tusim raz som platila o par e (myslim tak 3), co som usudila, ze moze byt pokuta. 6 dni si myslim, ze nebudu riesit vobec ;) ked, tak centy, par e max

kozova87
25. mar 2022

Nedaju ti nič,ja som zabudla zaplatit cely mesiac,prisla domov upomienka len na sumu ako platievam a pod tym napisane,ze kedze platim vzdy vcas,ziadne poplatky nemam