Odvody a hypotéka

jankapresov
13. mar 2018

Maminy, potrebovala by som info, ako dlho treba platit odvody aby som dostala hypoteku cca 60tis.Pred tym som nikdy nepracovala kedze po vš som otehotnela a momentalne som na materskej.Kludne maminy, ktore mate skusenosti IP.Dikeees

evittam
13. mar 2018

@jankapresov Odvody s hypotékou nemajú nic spoločné. Ty musis mať stály príjem,z ktorého budeš schopná splácat hypoteku.

jankapresov
autor
13. mar 2018

Myslela som to tak ze byt zamestnana a platit odvody

mirola
13. mar 2018

@jankapresov ak nemas ziadnu pracovnu historiu tak minimalne pol roka urcite, pri ludoch, ktori ju mali len menili pracu stacia casto 3 mesiace. Ale vsetko je individualne... mozno ani pol roka nebude stacit, teraz sa podmienky hypotek "ztazuju"

ukulela
13. mar 2018

@jankapresov ale zamestnanie nedokladujes odvodmi. bud si banka ziada potvrdenie o prijme od zamestnavatela, alebo danove priznanie. aby videla, kolko zarabas.

katrinka34
13. mar 2018

Možno taká otázočka, ty by si si naozaj trúfla splácať hypotéku keď si na materskej ???

jankapresov
autor
13. mar 2018

@katrinka34 urcite nie som na to sama ;)

candii
13. mar 2018

Minimalne 6 mesiacov musis mat staly prijem a nesmies byt v skusobnej a ani vo vypovednej lehote, to ti potrvdzuje zamestnavatel, vyska hypo zalezi od Vasho spolocneho prijmu. Tvojho a clovek s ktorym beries hypo.

titla
14. mar 2018

My sme brali hypotéku pred 3 mesiacmi. V banke chceli výpis z účtu (na ktorý chodí výplata) za posledných 6 mesiacov.

fefe123
14. mar 2018

presne ako píše
@candii
6 mesiacov príjem, pracovný pomer na dobu neurčitú a samozrejme po skúšobnej dobe... istý čas dávala Wustenrotka aj s platom za 3 mesiace, TPP na dobu neurčitú, ale nevem, či to ešte platí....

vierka22viki
17. apr 2018

Ja odporúčam hypotéku https://www.ammado.sk/hypoteka/