Odporučte poisťovňu na PZP

jdvorka
1. mar 2021

Kúpili sme jazdené auto a cez internet si vyhliadli niekoľko PZP. Najvýhodnejšie, a aj čo sa týka doplnkových pripoistení, nám vyšla Axa/Uniqa - máte s tým skúsenosť? Viem, že teraz Axa spadá pod Uniqu, ale či aj plnenie bude nastavené tak ako pri Uniqe neviem. Prípadne, s ktorou poisťovňou máte najlepšie skúsenosti? Najmä, čo sa týka plnenia a vyplácania, lebo niektoré poisťovne nemajú rýchlosť vybavenia v povahe 🙂 Ďakujem

janai1
1. mar 2021

Ja mam PZP v kooperative a plnenie neviem keďže nehodu som ešte nespôsobila... Keď som mala nehodu, pani ktorá do mňa vrazila mala Wustenrot a faktúra bola vyplatená skôr ako som si prišla po auto do servisu 😅

babovka2321
1. mar 2021

@janai1 pre dobro cloveka, ktoremu by si nahodou sposobila skodu, zmen poistovnu. Kooperativa je najvacsi hnoj :(

janai1
2. mar 2021

@babovka2321 naozaj? A na to si ako prišla?

babovka2321
2. mar 2021

@janai1 aj vlastna skusenost, skusenosti okolia (a nie len s PZP, aj s inymi poisteniami od nich)... Kooperativa sa snazi zo vsetkeho platenia vsemozne vyvliect, vela ludi sa s nimi musi tahat az po sudoch, aby videli peniaze, ktore im patria... (Nam robia napriklad problemy s vyplatenim od septembra, kedy nam pan sposobil skodu na aute a to to riesime cez cloveka, krory sa presne na toto zameriava, aby nas poistovna neodrbala).

babovka2321
2. mar 2021
ivkazba
2. mar 2021

Allianz, Generali alebo Uniqa sú moje odporúčania. Určite nie Kooperativa a Komunálna.

janai1
2. mar 2021

@babovka2321 zaujímavé, z môjho okolia nemal nikto problém s kooperativou 🤔 všetkým vyplatili čo mali

babovka2321
2. mar 2021

@janai1 no, ja nepoznam cloveka, co by mal s nimi dobru skusenost. Byvaly kolega pred rokmi mal u nich aj poistenie voci skode zamestnavatelovi. Nechtiac znicil drahy stroj, kooperativa mu preplatila cca 10% skody, zvysok musel sam splacat. A stalo sa mu to dvakrat 🙈