Obnova-domu.sk

xqwertyx
6. apr 2024

Ahojte, prosím vás nemáte niekto skúsenosť s firmou obnova-domu.sk ?
Chceme ísť zatepliť a chceme to skúsiť dat cez dotáciu. Včera bol u nás aj pán zo spomínanej firmy.
Chcela by som vedieť len recenzie, či náhodou niekto neriešil cez nich.

btus
6. apr 2024

skús túto otázku dať na modru strechu

michaela_1804
16. máj 2024

@xqwertyx zistili ste nieco? tiez chceme cez nich riesit dotaciu len mame strach. dakujem

xqwertyx
autor
19. máj 2024

@michaela_1804 píšem IP

michaela_1804
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tonka555
28. máj 2024

@michaela_1804 zistili ste nieco, od niekoho??

tonka555
28. máj 2024

@xqwertyx nenapisete verejne, aby sme vsetci vedeli, aj planujeme obnovovat a nevieme, ci verit 🤔

michaela_1804
28. máj 2024

my sme dnes podpisali zmluvu takze uvidime. pisala mi len, ze nesli do toho lebo pytali 70% zalohu. takze budeme informovat 🙂

evickac
20. jún 2024

My mame od nich tepelko a zateplenie a obávali sme sa aj my dosť ale išli sme do rizika co sme nespali 3 dni s manželom a teraz sme zažiadali uz o vyplatenie dotácie,konečne po pol roku ale samostatná realizácia bola veľmi pekná aj pekne zateplili a aj tepelko za pol dňa hotové.

sorin
27. jún 2024

mne vybavili dotáciu a práca fakt pekná. overila som si to cez sto lebo mi povedali že berú materiál sto tak som tam volala a povedali že beru material na asi 20 domov mesacne a ze su seriozna firma. našla som ich tak že mi riešil dotáciu pánko z bratislavi a náhodou mi povedala známa že aj týto to vybavia, pánko z bratislavi mi slubil 6000 dotáciu , všetko podpísané potom prišiel ujo z tejto firmy a povedal že mám nárok na 15000 potom zistil že peniaze by prišli tomu z bratislavi a mne by dal len 6000 tak mala som šťastie . zateplenie dom pekne oživilo a dosť zahrialo v zime

caroline1987
18. júl 2024

Dobry den, este niekto nejake skusenosti prosim? vdaka

11ggabriela11
10. aug 2024

@evickac takze ste spokojní ?

sorin
20. aug 2024

@caroline1987 my sme spokojní, tie čierne elektricke panely sú krajšie ako ked vidim na strechách tie modre a dom po zatelení vyzerá ako nový jak cukrík, aj susedia sa pýtajú, takže spokojnosť je

11ggabriela11
21. aug 2024

@sorin a aká bola čakacia doba ?

vandicka7
12. sep 2024

Ahoj, my sme riesili dotacie cez https://www.zelena-obnova.sk/ 🙂 Boli velmi mili, ustretovi tiez prisli ku nam na zameranie a mali sme vsetko bez problemov 🙂