Nové okuliare a VŠZP

17. nov 2023

Žienky keď vám očná predpísala okuliare a dali ste si ich preplatiť vo VšZP, tak v Appke ste mali zaevidovany výkon predpis okuliarov alebo také niečo? Čakám na preplatenie už mesiac, záznam o vyšetrení v Appke je, ale nie o Tom,že mi predpísala okuliare...

lilian183
17. nov 2023

Ja mám v apke len kedy som bola na vyšetrení . Po mesiaci mi preplatili rám okuliarov

autor
17. nov 2023

@lilian183 a nemala si tam tiež nič vôbec o Tom že ti predpísala okuliare? Tak snáď je to ok, lebo sama mi vravela,že si to mám dať preplatiť. Tsk hádam to dobre vykázala.

slavomira236
17. nov 2023

Ja som pred mesiacom aj nieco bola predpisala mi okuliare na citanie nemam to tam len vysetrenie..poziadala som o preplatenie odfotila predpis na okuliare aj blocek. Minuly tyzden mi prislo ze mi schvalili na ram,ale platba este nenabehla

autor
17. nov 2023

@slavomira236 ďakujem,tak potom to tam asi nezbavia,resp pod niečom iným je to zrejme..

lilizzachy
17. nov 2023

Síce to nie sú okuliare ale zuby, ale už tiež čakám vyše mesiaca nejak spomalen im to tam ide teraz 😃

jamidea
17. nov 2023

Celkom nechapem, poziadala si cez apku, nascanovala blok atd? Ak ano, staci len pockat na schvalenie, my sme aj 3mesiace cakali niekedy.

autor
17. nov 2023

@jamidea áno,tak som urobila. Ja som nikdy nečakala tri mesiace, ale má napadlo,či je to ok,keď tam nebolo napísaný výkon že predpis okuliarov...

lilian183
17. nov 2023

Nie nič, len, že som bola na vyšetrení

janickacrazy
17. nov 2023

A koľko preplácajú za okuliare, prosím ?