Niečo overené na získanie pasívneho príjmu

zanzilady
4. okt 2023

Ahojte, rada by som sa opýtala ak ste tu niekto takí kto ma pasívny príjem, ako ? Chcela by som niečo začať robiť, ale nechcem žiadne MLM, ankety a kadejaké predaje. Máte niekto niečo overené ? Ďakujem budem rada za rady a tipy.

77katarina
4. okt 2023

@zanzilady To ti nikto nepovie bol by hlúpy 😉

kvetinka75
4. okt 2023

@77katarina ale jedna rada môže byť. Napr. z prenájmu bytu má veľmi veľa ľudí

mima172
4. okt 2023

My si doma troška privyrábame, musím teda napísať, že ako vyštudovaná marketerka som sa chcela MLM vyhnúť, no toto je troska MLM. No zmenila som názor v tom zmysle, že nie je mlm ako mlm. Dá sa ponúka šuvix a dá sa pracovať aj s niečím naozaj kvalitným. Ale teda je to iný mlm v tom, že absolútne nehľadám nikoho pod seba, maximálne odporučím, kto chce si kupi, kto nie, nie. Neriešim, nie je to náš hlavný príjem, len práca s niečím, čo máme doma radi. Každopádne, nebudem sem písať o co ide, ako píšem, nenahanam, nenútim, nepretláčam. Píšem to len preto, že ťa chcem povzbudiť, že aj mlm vie byť fajn, len treba robiť s niečím naozaj dobrým, žiadne LR, GW, či zázračné kávy a džúsiky 😬😁

zanzilady
autor
4. okt 2023

@mima172 ahoj, ďakujem pekne 🙂 a vieš mi možno do správy napísať s čím pracuješ ty ? 🙂

jarka_black
4. okt 2023

@zanzilady "MLM, ankety a kadejaké predaje" nie je pasívny príjem. To je aktívny, pretože Vy niečo robíte. Pasívny znamená, že nič aktívne nerobíte, ale peniaze k Vám prúdia - z investície, z nehnuteľnosti.
Ja môžem zdieľať svoju skúsenosť z automatizovaného požičiavania peňazí súkromným osobám v zahraničí. Raz vložím, zadefinujem parametre a peniaze sa samy točia a zarábajú. Zisk buď priebežne vyberám a žijem z neho, alebo ho tiež investujem a zvýši sa pasívny príjem.

slniecko5
4. okt 2023

Čokoľvek na prenájom.

kvetinka75
4. okt 2023

@mima172 ale toto nie je pasívny príjem

mima172
4. okt 2023

@zanzilady Jasné, napíšem.

mima172
4. okt 2023

@kvetinka75 z hľadiska mkt je to pasívny príjem, nakoľko ak si ľudia objednávajú cez tvoj link, ty nemusíš robiť nič a peniaze ti chodia na účet. Aj pri tom najpasivnejsom prijme musí byť na začiatku nejaká akcia, aby mohla prísť reakcia.

jumama
4. okt 2023

Affil - Dognet a ine affil siete si pozri.

vanilkovazmrzka
4. okt 2023

@kvetinka75 len pociatocne naklady su tam trosku vacsie 😄

esmey
4. okt 2023

@zanzilady skutočný pasívny príjem bez toho aby si pohla prstom? Ved to nie je žiadne tajomstvo ani raketová veda.
Predsa pasívny príjem z dividend.

martinp288
4. okt 2023

Mám to podobne ako @jarka_black . Príjem z automatizovaného P2P projektu. Tiež si budujem investíciu a chodia mi dividendy.
Samozrejmosťou je aktívna práca nakoľko ešte niesom na takom pasívnom prijme, aby plne nahradil prácu. Bude aj to 😉
Hlavne nečakaj, že hneď z ničoho nič, budeš mať 2000€ mesačne iba tak. Pasívny príjem, treba aktívne vybudovať.

zanzilady
autor
4. okt 2023

@esmey jasne to ani necakam, ale chcela som zistiť či niekomu funguje niečo okrem tých predajov a tak.

esmey
4. okt 2023

@zanzilady veď hovorím že funguje. Kúp akcie firiem, ktore vyplacaju dividendy.

michal711
6. okt 2023

@zanzilady nám sa so ženou podarilo mať v septembri pasívny príjem okolo 900€ a to sme nepohli a i prstom .

terry658
6. okt 2023

@esmey kde sa takéto akcie dajú bezpečné kupovať?

zanzilady
autor
6. okt 2023

@michal711 a akým spôsobom ?

michal711
6. okt 2023

@zanzilady z peňazí,ktoré máme investované

zanzilady
autor
6. okt 2023

@michal711 a vieš mi povedať, cez nejakú Appku ? Alebo krypto ?

lentilka46
6. okt 2023

@michal711 mozes mi o tom prosim napisat viac? Kludne aj do ip.

antonia15
6. okt 2023

@mima172 Dobrý deň napísali by ste viac? Ďakujem

michal711
6. okt 2023

@zanzilady netreba ztpho robiť vedu. Sú to všetko dostupné produktu P2P, podielové fondy, crowndfunding, dividendy

mima172
6. okt 2023

@antonia15 Jasné, o chvíľku napíšem. A tykajme si, prosím 🙂

zanzilady
autor
7. okt 2023

@mima172 aj mne teda prosím nápis 🙂

mima172
7. okt 2023

@zanzilady Už som ti písala predsa 🙂 A aj si mi odpísala. Kuk správy zo 4.10.

bibi088
10. okt 2023

@mima172 ahoj, aj ja poprosím info do správy 🙂

hefo
10. okt 2023

Najlepším zdrojom pasívneho príjmu je dediť po niekom bohatom. Všetky ostatné cesty vyžadujú tvrdo, ale ozaj tvrdo zamakať na začiatku, a ešte k tomu mať veľké šťastie (alebo veľké schopnosti).

kvetinka75
10. okt 2023

@hefo no už len toto je rada

hefo
10. okt 2023

@kvetinka75 A čo si čakala, krémeše?
Príjem z prenájmu je snáď lepšia rada? Iste, je to pasívny príjem, ale úloha sa tým len transformuje na "kde zobrať peniaze na pár bytov a ideálne nie za 30 rokov?". Na to je rada aká?