Neprišli mi peniaze od kamarátky

15. okt 2021

včera mi kamarátka posielala peniaze a stále neprišli. Má inú banku ako ja. Prídu v pondelok?

kate211
15. okt 2021

Mne peniaze z inej banky v pracovny den pridu tak do 3 hodin.

katenka2
15. okt 2021

Asi áno. Banky si stále robia, čo chcú... 😟

loginexistuje
15. okt 2021

este tusim do tretej sa mozu pripisat podla banky alebo v pondelok zavisi aj od toho kedy vcera posielala

tosomja
15. okt 2021

Pane bože. Len priamy vklad je hneď na účte. Ostatné prevody trvajú, niekto podrží deň, niekto aj tri. Keďže ide víkend, môže byť že až v pondelok ich budete mať.

zatykoa
15. okt 2021

podla pravidiel SEPA pri prevode na ucet v inej banke, musi banka dodrzat D+1, cize den podania + 1 pracovny den, nie je stanovene o kolkej to musis mat pripisane na ucet, preto je to u kazdej banky ine niekde je o 11.00 inde az o 15.00

nika82
15. okt 2021

ak to posielala vecer po 21 odidu az dnes a pridu az v pondelok

autor
15. okt 2021

posielala to včera pred 12 na obed.

natalienka12
15. okt 2021

Tak dnes ich musis mat alebo ta klame

marseillefan
15. okt 2021

Tak, tak, ak to posielala včera, dnes sa musia objaviť na účte.

3009
15. okt 2021

Dnes na účte, ale zúčtovať ich môžu aj večer.

kvetinka75
15. okt 2021

ved nech ti pošle kopiu uhrady a budeš vedieť či ti ich poslala alebo nie

jaskolka
15. okt 2021

Kľudne aj v pondelok môžu prísť. Osobne sa mi to stalo,známy mi vracal požičané peniaze cez internet banking, poslal mi aj ten screen shot mobilu, kde bol čas aj dátum a môj účet plus suma, akú previedol. Mal inú banku ako ja. Bol štvrtok pred obedom, peniaze prišli v pondelok na obed.

lintu
15. okt 2021

Neviem, ci sa nieco zmenilo, ale boli banky, z ktorych peniaze standardne chodili az o dva dni. Skus napisat odkial kam sa posielalo.

autor
15. okt 2021

UZ PRISLI

natalienka12
15. okt 2021

no super, dúfam, že aspoň nejaká slušná suma

ailiba
15. okt 2021

Stáva sa to... Niekedy je to rýchlo a občas to trvá aj par dni... Myslím, že keď do 16tej neprídu, tak až v pondelok🤷‍♀️

petamich
15. okt 2021

@ailiba nie netrva to par dni 🤷‍♀️ ako uz bolo napisane vyssie banky musia dodrziavat SEPA standardy a akakolvek SEPA medzibankova platba zadana s aktualnym datumom splatnosti (nie vecer po uzavierke, nie nedela, kedy system pracuje s pondelkovym datumom atd.) musi byt pripisana nasledujuci pracovny den - takze ak bol prevod zrealizovany vo stvrtok budu peniaze pripisane na ucet prijemcu v piatok
😃

ailiba
15. okt 2021

@petamich chápem, ale bohužiaľ mám iné skúsenosti. Už sa mi stalo, že vo štvrtok poslané peniaze prišli v pondelok🤷‍♀️