Nebankovka

31. máj 2023

Mate skusenost, ktora nebankovka pozicia peniaze?
Mam TPP, no bola som za posledne 3 mesiace na OCR.

bloger
31. máj 2023

Každá nebankovka ti požičia bez problémov. Radšej ale do toho nechod. Je to veľké riziko. Zamotáš sa a dostaneš sa do problémov.

autor
31. máj 2023

@bloger nepozicia. Zamietli ma kvoli prijmu..
Inu moznost nemam. Banka mi nepozicia. Peniaze potrebujem nutne..

laura07
31. máj 2023

@bloger Joj. Zas trepeš. 🤦‍♀️

laura07
31. máj 2023

Koľko chces požičať? TPP by mala byt záruka, ale už aj oni overujú plat a preveria si ta cez všetky banky (či už máš úver, aký, aký plat). Homecredit?

mima1608
31. máj 2023

Aj nebankovky normálne preverujú plat, takže ťažko. Ja som skúšala Homecredit po PNke a zamietli (začo som nakoniec aj rada, lebo tie úroky... Fuuuu)

bloger
31. máj 2023

@laura07 baví sa s tebou niekto?

autor
31. máj 2023

@laura07 max. 6000.
Home credit nie. Ahoj a cofidis..
Mna sa len pytala neoverovala zatial nic. Dala som jej priemer za 3 mesiace a kedze som bola s malym doma 3 tyzdne tak plat som nemala jeden mesiac skoro vobec.. plus som samozivitelka tak mozno aj to zohralo ulohu.
Mam TPP uz 11 rokov.
@mima1608 ano uroky su vysoke no nikde neni napisane ze nemozes splatit skor.

vanilkovazmrzka
31. máj 2023

Uf, najhorsia volba, ktora ta este viac ochudobni :( banka, v ktorej mas ucet, ti uver neda? 6000 sa mi nezda az tak vela.

autor
31. máj 2023

@vanilkovazmrzka neda na 100%. Ani neskusam 😂
Bohuzial.. viem, ze to nie je najlepsia moznost ale ked clovek nema na vyber..

zic
1. jún 2023

mozno ti nechcu pozicat, lebo sa boja, ze nebudes vediet splatit... Ak nevies nasetrit, tak je to z ich strany opravena obava, ze to ani nebudes vediet splatit riadne...

autor
1. jún 2023

@zic tak potom by ziadne take firmy neexistovali lebo by sa bali ze nikto nesplati 🙂
Staci si pozistovat udaje o cloveku ci je neplatic. Je to dokonca volno dostupne na internete.
Mimochodom nikdy clovek nevie do akej situacie sa dostane. Ci uz uraz, choroba alebo strata zamestnania hlavnej v tejto dobe.
Takze by som nehadzala kazdeho do jedneho vreca.

jaroslav81
1. jún 2023

Žltý melón

vamajka
1. jún 2023

Bud rada asi vedeli preco

mondolina
1. jún 2023

tak 6000 asi nie je na bežné výdavky. prehodnotila by som potrebu tohto úveru.
ale je to samozrejme tvoja vec.

mima1608
1. jún 2023

@jaroslav81 no to nie je práve múdre. Síce prezentujú "nízke úroky", ale reálne ak sa človek dostane aspoň na 10% u nich, tak to je sakra dobré (tých 5.9% čo majú napísaných je totálne nereálnych). Plus, samozrejme, manipulačný úrok a aj ZM overuje príjem a nepožičajú len tak hocikomu.