Nebanková pôžička

mamickka555
4. jan 2024

Viete odporučiť nejakú nebankovku ktorá neoveruje uverovy register?

diewcatqoo
4. jan 2024

Aj nebankovky overuju registre.

klarissa25
4. jan 2024

Tak ty si v úverovom registri a chceš ďalšiu pôžičku??

petamich
4. jan 2024

hej take tie uplne pofiderne nebankovky 🙂 tou cestou neviem, ci chces ist

melanta
4. jan 2024

Aj nebankovky sú zo zákona povinné overovať príjem a dlhy. Takže jedine "akože nebankovky", čiže úžernícke spoločnosti.

kitycat
4. jan 2024

@petamich teoreticky, co jej vezmu ked nic nema 🙈

mamickka555
autor
4. jan 2024

@klarissa25 nie som v uverovom registri kvôli pôžičke ale kvôli exekútorovi že som ešte ako tinedzerka brala sirotský dôchodok po otcovi aj keď som na neho vtedy už právo nemala no mne to nikto nepovedal až v 18ke som sa dozvedela inak už to je splatene..

jarka_black
4. jan 2024

už tretia otázka od vás...🤦🏼‍♀️
"Jednou pro vždy, nehoří"

jarka_black
4. jan 2024

@klarissa25 ešte k tomu na MD

mamickka555
autor
4. jan 2024

@jarka_black vy sa už konečne starajte o seba spravte si aj vy dieťa a budete na MD;)

mamickka555
autor
4. jan 2024

@jarka_black neviete o čom píšem ci práve píšem o sebe alebo o niekom inom kto sa nechce uverejniť ach bože všade ste ale nič nevite

melanta
4. jan 2024

@mamickka555 pýtaš sa, kde dostaneš úver bez overovania úverového registra. Ak jediný problém bola exekúcia kvôli dôchodku, tak za prvé toto si nikdy nemala v úverovom registri. Bolo to v registri exekúcií. A keďže píšeš, že už to máš vyriešené, tak už to nie je ani v registri exekúcií. Takže môžeš žiadať o úver normálne v banke. Kde je teda problém?

klarissa25
4. jan 2024

Ale tak potom nemôžeš byt v uverovom registri..

nelca0510
4. jan 2024

@mamickka555 skús si nájsť niekde brigadu

mamickka555
autor
4. jan 2024

@melanta takže nie som v uverovom? Ja som myslela že som lebo v banke som bola a tam som pani hovorila že som mala toto a ona hneď že to nech ani neskúšam žiadať v banke že ma hneď zamietnu

melanta
4. jan 2024

@mamickka555 v úverovom registri sú úvery. Iba úvery. Navyše splácaný úver je v poriadku. Nesplácaný úver nie je v poriadku. Ak si mala exekúciu, tá bola v registri exekúcií. To banky aj nebankovky kontrolujú tiež. Ale ak si exekúciu už splatila, tak tam logicky nebude. Takže to ani netreba hovoriť v banke, nie je to podstatná informácia. Samozrejme, na úver musíš mať príjem. Príjem. Dávky ako rodičovský nie je príjem.

jaroslav81
4. jan 2024

Z registra exekúcii ťa exekútor vymaže do 14 dní od splatení exekúcie, nie je to ako úverový register, kde si 5 rokov.

martul
4. jan 2024

@mamickka555 ešte koľkokrát budeš zisťovať? Už sme ti písali v nejednej téme. Čo myslíš, že sa zmenilo? nič.

mirkaaa122
12. jan 2024

@mamickka555 “ahoj” pozicka, ta ti pozicia, ja som v registri , su velmi tsm velmi milí, ja som si od nich brala, a nemala som ziadny problem, ked splacas 🙂