Na študenstký účet v Tatra banke som dostala 30 eur

26. okt 2022

dobrý deň som študentka založila som si účet študentsky v tatrabanke a zničoho nič mi došla správa o nejakých 30€ nikdy som ešte účet nemala tak neviem ako to chodí prosím vás čo znamená ta suma ?na účet som ešte nič nedávala ani mi nikto nič neposlal mate stym skusenosti? ďakujem

grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
26. okt 2022

mas tam jasne napisane Benefit Tatra Academy - ak by som aj nevedela, prve co by som spravila je, ze by som zacala googlit 🤷‍♀️

nelca84
26. okt 2022

co to znamena? no ze si financne negramotna a ani si nevies vygooglit co znamena benefit tatra academy 🙈

marcela1207
26. okt 2022

Dcéra tiež dostala 30eur dcére som otvorila študentsky účet

jarka_black
26. okt 2022

Alebo je tento príspevok skrytá reklama... akože pomoooooc... ale v skutočnosti všetci teraz nabehneme do TB otvárať účty 🙂

petamich
26. okt 2022

@jarka_black je to pre studentov, nabehnut sice mozeme ale nepochodime ;)

autor
26. okt 2022

@nelca84 finančne negramotná ? a vy ste kto že idete mňa urážať to je tu s prepáčením v prdeli tu sa človek nič nemôže opýtať aspoň keby som bola drzá aj ja ale tak ja sa slušne opýtam a niekto mi takto drzo odpovie slušnému chovaniu vás asi zle učili.. negramotna ste asi len tak vy s vaším primitívnym chovanim takže asi tak

nelca84
26. okt 2022

pytas sa na nieco, co tam je jasne napisane

katka1389
26. okt 2022

Tu je nejako moc múdrych žien.Dievča sa slušne pýta.Asi polka z vas zabudla že tiež začínali nejako....Krásna doba je toto slušnosť sa vytratila ...Keď nechcete radiť tak radšej ani nepíšte.Dievča práve dostala krásne odpovede do života.

katka1389
26. okt 2022

@katka1389 ak nebudeš skús ist na internet ,alebo zisti si tel.čisla do banky určite ty zodpovedajú veľmi milo na tvoje otázky.... bez posmeškov .

marcela1207
26. okt 2022

Bože ženy čo sa s vami deje. Tatra banka normálne posiela na účet deťom študentom 30eur.a nenamyslajte si nič a neurazajte bože môj

beatrixx1525
26. okt 2022

Šak toto je skrytá reklama jak oči 🤦‍♀️🤦‍♀️

qetka
26. okt 2022

5 sekund napisat do googlu…

marcela1207
26. okt 2022