Na PayPal som sa dostala do mínusu

28. dec 2023

Dobrý deň, nedopatrením som sa dostala do mínusu na PayPal (platila som online za jeden balík, avšak som si neuvedomila, že limit na internetové platby mám menší, ako bola daná platba). Peniaze z paypalu odišli, aj keď ich moja banka nepustila a preto som tam teraz v mínuse. Snažím sa to dorovnať, avšak nejde mi to. Kliknem v peňaženke na Vyrovnať dlžnú sumu a nič sa nedeje. Neviete mi prosím poradiť? Ďakujem

missviolet
28. dec 2023

boze rovnake sa mi stalo, este som aj do Irska im volala a vysvetlovala v anglictine. kreditkou to dorovnat nevies (neda sa mi povedali, kedze ja tam mam linked kreditku, preto mi neslo). musi to ist debetkou - avsak VUB mi markla paypal ako pofidernu tranzakciu a blokli ho 😂tak som zas vyvolavala im. riesenie - banky ani customer support nepomohli, poslala som peniaze na kamoskin paypal a ona z jej paypalu na moj a dorovnalo sa. hotova odysea to bola a den pred cestou do zahranicia 😂

autor
28. dec 2023

@missviolet ďakujem. Tiež neviem nájsť iný spôsob, takže už som volala švagrovi, lebo on jediný v rodine okrem mňa to používa, nech mi prevedie peniaze, lebo ma asi porazí už 😅

missviolet
28. dec 2023

drzim palce, ja som stravila doslova hodiny a hodiny na linkach a tiez som to inak nevyriesila

autor
29. dec 2023

@missviolet ďakujem. Už sme to vďaka Bohu vyriešili 🙏