Na akú charitu alebo dobrú vec prispievate?

10. jan 2023

Ak by ste si to mohli dovoliť, kam by ste finančne prispeli? Alebo kam prispievate? Chorým detičkám? Detské domovy? Domovy dôchodcov? Útulky pre bezdomovcov? Útulky pre zvieratká? Alebo radšej podporujete opravy pamiatok, hradov? Alebo umenie, šport? Kto potrebuje našu pomoc najviac? Ďakujem za odpovede, nemusia písať len tie, čo prispievajú, sú vítané aj teoretické názory. 🙂

bloger
10. jan 2023

Za mňa určite Plamienok alebo Dobrý Anjel. Podľa možností vždy sa snažím prispieť.

janka_lolo
10. jan 2023

Pravidelne každý mesiac a aj každoročné 2% z našich daní dávame občianskemu združeniu Klub detskej nádeje, keďže si tie peniaze skutočne zaslúžia a nikdy nemá človek pocit, že idú len tak niekomu do vačku ako je to pri iných a aj tak napriek tomu ich málo ľudí podporuje a zaslúžili by si to keďže naozaj robia aktivity pre deti v nemocniciach alebo aj na táboroch a všetci ich dobrovoľníci sú veľmi ochotný či na kardio táboroch alebo onko táboroch ale taktiež aj na ich spoločných vikendovkach vidieť, že ľudia čo to robia tak ich to skutočne aj baví
https://kdn.sk/

thereisabear
10. jan 2023

Deťom, buď konkrétne, čo poznáme alebo cez ľudiaľuďom.

kaktusik007
10. jan 2023

plamienok a dobry anjel

login1234
10. jan 2023

Ojedinele Dobry Anjel

nika1971
10. jan 2023

2 percenta z dane davam na utulok pre zvierata, obcas nakupim nejake veci v obchode pre zvierata a oni im to potom dorucia (utulku)

ropucha6
10. jan 2023

Pravidelne Dobry anjel a dve psie OZ a nepravidelne dalsie 2-3 psie OZ/utulky. Este tusim ta nadacia TA3, to mi ide asi z dvoch mobilov ten prispevok.

gabrielachochulka
10. jan 2023

pravidelne, uz niekolko desatroci prispievame ZŠ pre nevidiacich Levoča

lazzo
10. jan 2023

Červený nos 🙂👍

nikolka1986
10. jan 2023

útulky

trema
10. jan 2023

Kastracny program a utulky

janai1
10. jan 2023

Zvieracie útulky

nelca84
10. jan 2023

pravidelne prispievam jednemu utulku a prilezitostne aj inym organizaciam na pomoc tyranym a tulavym zvieratam

zefyra
10. jan 2023

Zvieracie útulky a zvieratká v núdzi.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dilino
10. jan 2023

Dobrý anjel, Plamienok,

vero96
10. jan 2023

máme adpotované dieťa na Haiti cez slovenskú katolícku charitu

zuzinabila
10. jan 2023

Poradňa Alexis

alazala
10. jan 2023

Prispievam každý mesiac https://ipcko.sk/, občas útulky a pomoc ukrajincom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shee11
10. jan 2023

Adopcia na diaľku, 20€ mesačne ma a dieťa zabezpečenú stravu a vzdelanie, raz ročne aj kontakt s dieťaťom,. píšu sa listy 🙂

xnatalkax
10. jan 2023

@shee11 a to kde prosim ta?

lubina
10. jan 2023

Posledne sme dali na pomoc Ukraine a z casu na cas na Cerveny nos

suge
10. jan 2023

Prispievam v rámci Adopcie na diaľku a na SKCH. Snažím sa pomáhať v prvom rade ľuďom, zvieratká a hmotné veci ako oprava pamiatok sú až na ďalších miestach.

jaja20
10. jan 2023

2% dane dávam roky pre miestnu organizáciu Pes a mačka v ohrození a 5 euro / mesačne pre Československý kastračný program. Na FB pridávajú videá zo záchrany psíkov z romskych osád,no niečo strašné,čo im tam tí netvori robia 😢😨 ...

romanovic
10. jan 2023

Kazdy mesiac mi odchadza Dobry anjel a prispievam konkretnym ludom, ktori sa staraju o zvierata z ulice a konkretnym utulkom.

mirka0677
10. jan 2023

Posielam pravidelné platby Plamienku, predtým som tak prispievala Dobrému anjelovi. Potom občasne cez portál ludia ludom, a tiež občasne organizáciam na pomoc Ukrajine.

miamie
10. jan 2023

Plamienok a zvieracie útulky

zuzanka.zuzu
10. jan 2023

lokálnym menším ktoré vedú zakladatelia a nadšenci a ktoré sú vďačné za každý cent lebo všetky peniaze používajú na to čo majú v popise činnosti a nie na svoju réžiu na rozdiel od tých veľkých kde si vedia ľudí dokonca zamestnať na TPP 🙈 tam nech prispievajú korporaty a banky a kde fakt nie sú odkázaní na 5-20e od nejakých mamičiek.... ale ako aj tu vidím veľa ľudí stále nepochopilo 🙊

autor
10. jan 2023

@zuzanka.zuzu mozes dat priklad? tiez by som dala radsej lokalnym..