Môžem žiadať o hypotéku, keď mám zmluvu na dobu určitú?

10. nov 2020

Ahojte, je mozne zaziadat o hypoteku aj ked mam len zmluvu na dobu urcitu?

nika82
10. nov 2020

ziadat mozes , ale je otazne ci ti ju schvalia

marca12
10. nov 2020

Ano mozes v case zadosti musi byt zmluva este 5-6 mesiacov. Ja som tak ziadala a dostala hypo.

lauriema
10. nov 2020

Poziadat mozes,ale pochybujem ze ti ju ak schvalia,spottebny uver ti tazko schvalia pri prscovnej zmluve na urcito a nie to este hypo...ale mozno ak do toho idete dvaja a napriklad manzel ma dobu neurcitu tak moznoooo sa to da

martinka63
10. nov 2020

Áno, kamoška mala podobnú situáciu, napíš správu, ak chceš

aduskatt
10. nov 2020

áno, v čase podania musí byť zmluva platná ešte tri mesiace

aduskatt
10. nov 2020

samozrejme, neplatí to tak v každej banke, ale je aj táto možnosť

hopsadobrandejsa
10. nov 2020

Tazko povedat, kazda banka ma trocha ine podmienky a momentalne je situacia na trhu prace neista takze banky sa prilis nehrnu do rozdavania hypotek ak existuje predpoklad, ze klient nemusi byt schopny splacat.

Ja momentalne riesim hypo a dost sa to natahuje a to neberiem ziadnu zavratnu sumu a mam zmluvu na dobu neurcitu a cisty uverovy register cize ak sa aj banka rozhodne dat ti peniaze, nemusi to byt prave hned.

dassena
11. nov 2020

podla mna nie a zvlast teraz ked je vsetko take neiste, no neviem, ci sa na to da banka nahovorit. nebankovka hej ale tam zas budu take pecky uroky, ze az. uver si chces brat len sama?

zrebny_kristian
11. nov 2020

Samozrejme sa to dá aj v tejto dobe, ak mate záujem poskytnem viac info môžte ma kontaktovať.

didkak
26. nov 2020

Ja som brala spotrebný úver a na dobu určitú minulý rok a manžel ako živnostník a teraz som brala minulý mesiac na určitú dobu ešte aj hypoteku a moj manžel ako živnostník je spolu dlžník a v pohode schválili ta

didkak
26. nov 2020

Takú sumu ako sme chceli lebo my staviame dom takže najskôr sme brali spotrebné na začiatok a teraz hypotéku tou nam refinancovali spotrebné a teraz už čerpám len hypoteku