Máte úrazové poistenie pre deti?

alissa1222
29. aug 2024

Ahojte,mate úrazové poistenie pre deti? Oplatí sa to? Ak áno kde ? Čo som len zaregistrovala tak že Allianz majú fajn a že deťom sa životne poistky neoplatia dať. Ďakujem za radu

hradnapani
29. aug 2024

Nieco nam vyplatili, nieco nie. Zavisi co sa v tych zmluvach, ktore maju bezne aj takmer sto stran nachadza. Ja mam rozporuplne pocity, ale zrusit to tiez nechcem. Ja mam svoju zivotnu a v ramci toho mam pripoistene deti na urazy a choroby.

martinbud
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinbud
29. aug 2024

@alissa1222 áno mám poistené deti v rámci mojej zmluvy, nie je to drahé, sporenie mám riešené inou formou, nie poistkou.

jarka_black
29. aug 2024

áno, Uniqa a NN

oliviakatka
29. aug 2024

Ahoj, pracujem v Allianz, pokojne mi napíš ak máš otázky 😊 môj syn samozrejme úrazové poistenie má, rovnako pripoistenie kritických chorôb keďže v tom balíku sú aj choroby ktoré nesúvisia s vekom - napr. rôzne infekčné choroby (encefalitída, meningitída). Allianz plní aj rôzne odreniny, pomliaždeniny, podvrtnutia. Ešte sa mi nestalo aby zamietli plnenie. Dokonca sme boli v nemocnici vlastným zapričinenim - syn z trucu prehltol súčiastku z hračky - bez problémom nám zaplatili odškodné za hospitalizáciu 👀 hlavne tie detské poistenia su veľmi lacné a trvajú do 25. roku života pričom počas tejto doby sa neskúma riziková skupina - ani ak by časom išlo o profi športovca prípadne neskôr do tej 25ky o rizikové povolanie

oliviakatka
29. aug 2024

+ ako spomínali dievčatá predomnou najviac sa oplatí pripoistiť dieťa k rodičovi - kvôli zľavám za počet pripoistení a objemovej zľave ✌🏼✅

martinbud
29. aug 2024

@alissa1222 treba dať pozor na Allianz , robia kapitalovky, to sa veľmi neoplatí. Možnosti je samozrejme viac

oliviakatka
29. aug 2024

@martinbud Allianz už kapitalovky nemá. No stále má investičné životné poistenie - ja osobne to odmietam robiť, - neposielam ani ponuky, ani vo svojom kmeni žiadne IŽP nemám 😁

domiklik
29. aug 2024

@alissa1222 samozrejme

janulikt84
30. aug 2024

@alissa1222 áno mám pre vsetky deti a my s manzelom zvlášt ;) dcerka rozbite koleno - zašivanie 6 stichov plnenie 229€
Teraz manžel rozrezany prst 2štichy 195€
Pre deti nielen uraz ale aj choroby ,denne davky liecenia urazu ...je toho viac pozor na vyluky poistovni a ja osobne neodporucam spolu na zmluvu - nakolko cokolvek sa moze stat - nech ma kazdy svoju...

alissa1222
autor
30. aug 2024

@janulikt84 v akej poisťovni máš prosim?-

janulikt84
31. aug 2024

@alissa1222 mame Metlife najlepsie na trhu ...a teda ak sa ti nieco stane aj v zahraničí - poistne plnenie budes mať...len treba vždy lekarsku spravu..a teda aj cestovne poistenie..

dadulala
31. aug 2024

Máme Metlife,úplná spokojnosť.Vzdy plnenie bez problémov,peniaze na úcte do týždňa .

letfenixa
1. sep 2024

Syn má úrazové poistenie v Allianz, a bohužiaľ, vypláca sa.

liliana8
1. sep 2024

@oliviakatka o kolko sa to asi navysi mesacne na dieta?

martinbud
1. sep 2024

@oliviakatka izp je zaujímavé keď je dobre nastavené . Ja sám mám 🙂

oliviakatka
2. sep 2024

@liliana8 - ťažko povedať, záleží od veku dieťaťa, od výšky poistných súm, objemovej zľavy a zľavy za počet pripoistení. Ale pokojne mi napíš správu