Máte účet Revolut?

29. jan 2024

Ma niekto z vás revolut?
Zaujíma ma ci funguje len na platby prevodom alebo sa dá využiť aj pri platení napr na eshopoch kde by som si vybrala odkiaľ chcem poslať
Momentálne mám už len jeden účet v banke a mám aj celkom strach objednávať si niečo zo stránok ktoré nie sú možno celkom dôveryhodne aby mi náhodou nestrhlo peniaze ktoré nechcem, tak či by sa dalo platiť aj cez revolut

ivka21
29. jan 2024

Ano mam ho a presne na to pouzivam.kedze tam je aj jednorazova digitalna karta. A mam tam naozaj minimum €

autor
29. jan 2024

@ivka21 super tak to sa teším 😃 ma ho dosť ľudí okolo mna ale nejak som sa o to nezaujímala, vedenie je zadarmo? A je to bezpečne?

azores
30. jan 2024

Zabezpečiť si Revolut kartu bolo pre mňa tým najlepším rozhodnutím, ľutujem len to, že som to nespravila skôr. Platím ňou v e-shopoch, v zahraničí v obchodoch, reštauráciách robím prevody do zahraničia, vyberám z bankomatov v zahraničí zadarmo... Tých 7€, čo karta stojí sa mi už mnohonásobne vrátilo. Vedenie je zadarmo, platí sa len za plastovú kartičku.

milosbubniak
30. jan 2024

Áno, tiež to používam na jednorazové platby, prakticky si tam vždy pošlem len taký objem, s ktorým idem platiť, ten je tam do pár sekúnd, potom už len vykonám jednorazovú platbu a vybavené. Super je to aj na posielanie peňazí ak máš rodinu v zahraničí napr. Vedenie základného účtu je bezplatné, samozrejme využitie fyzickej karty je otázne, doma platím svojou kartou a vo svete je VISA 🙂

nesana
30. jan 2024

Tiež ju má manžel, ale zatiaľ ešte moc nevyužil, ževraj je fajn ju mať ked budeme cestovať, tak som zvedavá.

autor
30. jan 2024

@milosbubniak a pri registrácii musím rovno uhradiť plastovú kartu čo mi príde domov alebo si zvolim či ju chcem/nechcem? Chcela by som si dnes niečo objednať z eshopu a použiť revolut tak či to trvá dlhšie alebo môžem použiť aj hneď keď si ho vytvorím 😊

autor
30. jan 2024

@nesana viem že ju využívajú aj ľudia čo majú exekúcie a nemôžu mat peniaze na svojom úcte, tak tu vraj majú peniaze nedoktnute a môžu im tam posielať aj výplatu bez toho aby im niekto strhlo 😃 to môj prípad nie je ale je to zaujímavé hlavne ma zaujíma ta bezpečnosť aby mi nejak neukradli údaje z mojej original karty 😃ale viem to používa veľa ľudí tu teda tiež vidím že poznáte tak idem do toho 😊

ivka21
30. jan 2024

Ja myslim ze ano lebo stale sa udaje na karte menia, teraz som to vyuzila pri nakupe z cinskej stranky....

milosbubniak
30. jan 2024

Nie je potrebné objednávať kartu, ja fungujem bez nej.

autor
1. feb 2024

@milosbubniak viete mi prosím poradiť? Práve sa tam registrujem už som vyplnila všetky údaje vrátane overení identity ale pýta nejaký TIN kod, neviem čo to je nie je ku tomu nič viac napísané

azores
1. feb 2024

To je daňové identifikačné. Ja som dala rodné číslo.

milosbubniak
1. feb 2024

TIN je rodné číslo

tilly
1. feb 2024

Nemám plastovú kartičku, iba v mobile a presne kvôli internetovým platbam som to robila a ešte kvôli platbam v inej mene ako euro. Oni nemajú poplatky a lepší kurz majú

pomaranc24
2. feb 2024

Za mňa nevyhnutná vec. Vedenie zdarma, okamžité prevody medzi revolut účtami, lepší kurz,... mám len digitálnu kartu a využívam ju aj na platbu mobilom, keďže tam nemám veľkú sumu

ropko490
27. feb 2024

Revolut pouzivam ako hlavný účet kedže je to najvyhodnejšie.Funguje to ako každá iná banka.

banana10
6. júl 2024

plastova karta stoji 7€, musim zaplatit rovnako, ak ju chcem mat iba v mobile?

tilly
6. júl 2024

@banana10 nie, nemám plastovú kartu

ericdaze
20. júl 2024

K uctu v revolute je normalny iban, kam sa posielaju peniaze? Normalnym prevodom z tatrabanky ich tam viem previest?

evkakorcek
20. júl 2024

Kde sa dá platobná karta Revolut vybaviť. Pozerám na nete a vyhľadalo mi iba aplikáciu. Keď chcem aj fyzicky kartu?

tilly
20. júl 2024

@ericdaze áno. Normálne máš iban a vieš tam prevádzať peniaze

tilly
20. júl 2024

@evkakorcek stiahneš apku a vyžiadaš si aj fyzickú kartu

ondro75
6. sep 2024

@evkakorcek Stiahnite app a v ňom viete všetko vybaviť. V app Revolut máte všetko, stav účtu, môžete vykonať platby, prevody, objednať zdarma kartu. Revolut banka vykoná prevod za 2-3 sek. Platby prijíma tiež za 2-3 sek. okrem Slsp.