Máte sporenie v Prima banke????

nelkaccc
19. nov 2019

Ahojte prosim o skusenosti s prima bankou, chcem urobit detom detsky ucet a k tomu sporiaci. Vdaka za nazor.

wikiwiki
19. nov 2019

@nelkaccc podľa mňa banka ako každá iná, sporenie aké? Do fondov? Termíňak?

nelkaccc
autor
19. nov 2019

@wikiwiki nie detsky sporiaci ucet , ale vela negativ je na banku na nete, lenze o tomto produkte som sa nedocitala recenzie ci skúsenosti.

kikus985
19. nov 2019

Osobne by som šla skôr do investícií než sporenia

wikiwiki
19. nov 2019

@nelkaccc radšej si daj investičné sporenie na svoje meno a potom to daj dieťaťu. Investícia je najlepší bankový produkt momentálne čo sa týka zhodnotenia.

nelkaccc
autor
19. nov 2019

@wikiwiki tak v tom sa uz vôbec nevyznam.👀

liz_lemon
19. nov 2019

@nelkaccc ono to vyzera lakavo, tych 5%pa, ale mesacne tam mozes vlozit max 20E, nam to teraz koncilo, a za 5 rokov sme zarobili cca 120E

veronika3184
19. nov 2019

Akurat pred dvoma tyzdnami som si zalozila investicne v slsp, lebo nukali. A potom zacali pochybnosti ci som urobila dobre. Naozaj sa oplati? Planujem ho na dlhsie, mozno aj 20 rokov mat.

katkakatarinka
19. nov 2019

@nelkaccc Oplati sa investicia - investovanie do podielových fondov. Investičné životné poistenie nie. Je to investovanie cez poisťovňu. Poisťovňa v prvom rade poisťuje. Treba si vždy spočítať koľko tam dam a kolko dostanem. Jednoduchá matematika. Zväčša je tam výnos minimálny. Investujte priamo cez investičné spoločnosti.
Keďže, ako píšete, sa v týchto veciach moc nevyznáte, neriešte to sama. Skúste sa spýtať známych - nemajú spoľahlivého finančného poradcu?

mazgutova_alzbeta
24. nov 2019

Ozvite sa mi. 🙂 Pohybujem sa v týchto veciach a viem vám poradiť 🙂

ragyinar
24. okt 2020

@wikiwiki Ahoj,keď ste mali sporenie v prima banke tak Vám sťahovali poplatok za prevod na sporenie alebo to bolo zadarmo. Chcem založiť detský účet a sporenie ale v poplatkoch tam je 0,20€ za prevod.

fakla99
24. feb 2022

@nelkaccc len nie PRIMA, neoplati sa 5% je marketingovy chytak….sporit detim dlhodobo bez poplatkov a kedykolvek sa da aj inak…len nie sporit v banke

fakla99
24. feb 2022

@veronika3184 investicne sporenie sa urcite oplati. Ale urcite nie cez banku…treba sa hlavne poradit s clovekom ktory sa rozumie