Kupón z DM na stavebné sporenie

prskoletka
24. okt 2012

Ahojte, zaujímalo by ma, či je v babybonus knižke kupon na zľavu z poplatku pri uzatvorení stavebného sporenia...uvažujeme s manželom, že pre synátora založíme stavebko. Ak by mal niekto voľný takýto kupón a bol by ochotný ho zaslať, veľmi by ma to potešilo (samozrejme poštovné by som uhradila). díky moc vopred

liz_lemon
24. okt 2012

@prskoletka kupon tam je

sjuz
24. okt 2012

ahoj, skoda, ze ste sa nerozhodli v septebri, vtedy mali akciu a poplatok 20Eur. No a Wustenrot a aj CSOB mali bez poplatku do konca septembra. My ste dali malej...Ved zaregistruj maleho a kupon aj s balickom ti daju hned v DM na pokladni...

prskoletka
autor
24. okt 2012

@sjuz malého som už zaregistrovala vlani, ten náš kupón bol platný do konca minulého roka....vtedy som to neriešila ☹

liz_lemon
24. okt 2012

@prskoletka v podstate by si si mohla aj zalozit dalsiu kartu a zaregistrovat na nu nove dieta, oni to myslim nijak nekontroluju

gubika
24. okt 2012

Ja mam kupon, ktory plati do 31.10. 😉

gubika
24. okt 2012

Keby chces, darujem.

sjuz
25. okt 2012

@prskoletka vymysli si dieta a zaregistruj. nijako to nekontroluju. Ja som nahodila aj nasu novorodenu ale aj skoro 3-rocnu a nikto sa necudoval. No a balicky sme dostali 2. Myslim, ze budem mat lahsie nahodit maleho este raz, kludne s tymi istymi udajmi ...

cicamica1980
7. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte ten kupon v knizke davau aj v tomto roku?

jullianna24
9. apr 2013

@cicamica1980 ahoj. ten kupon dostaneš, pokiaľ sa v DM preukáže niektorý z rodičov rodným listom dieťaťa. aj my to plánujeme využiť. pozri si to na http://www.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/diet...

scarletka081
17. apr 2013

@cicamica1980 Dávajú, ale je platný len pre deti narodené v roku 2013, mne sa malinká narodila v decembri2012 a nemožem ho uplatniť