Ktorý účet v banke je výhodný?

5. aug 2022

Dobrý deň, žienky prosím ktorý účet je výhodný prípadne bez poplatkov? a viete mi v tomto poradiť.Kolko platíte mesačne za vedenie účtu?Mam momentálne raifaisen banku

eeffka
5. aug 2022

Smart ucet v CSOB, 0.00eur cash skoro nepouzivam. Tento ucet je dobry pre ludi ako ja, len karta a raz za uhorsky rok vyberiem hotovost z ich bankomatu tiez zadarmo

devin123
5. aug 2022

Raiffeisen banka ma v ponuke aj ucet bez poplatkov za vedenie uctu, aj FIO.

autor
5. aug 2022

@devin123 mám raifaisen len spĺňam maximálne 1podmoenku inkaso

zmrzlinka2021
5. aug 2022

Ja mam polsku MBANK a este som nikdy neplatila poplatok za vedenie účtu. Výbery z bankomatu zadara, aj v rámci zahraničia, nepotrebujem mbank bankomat, čiže mne to dáva slobodu.

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkya
5. aug 2022

mBank , jediná podmienka je kartou zaplatiť za mesiac 70€ a je zadarmo ,inak je poplatok len nejakých 1,3€ , výbery zo všetkých bankomatov nad 70€ zdarma, pod 70€ poplatok 1€.

khuliniova
5. aug 2022

Ja mam Raiffeisen banku, platím 2,70 mesačne.. Ostatné poplatky vybery vklady a ine su takmer vez poplatku..

cheeta
5. aug 2022

@nikkya a to odkedy je treba kartou zaplatiť nejakú sumu? Mám tam účet odkedy prišli na trh, o tomto neviem!

mel1980
5. aug 2022

Ja mam 365 banku, vedenie bez poplatku, teraz za zalozenie a odporucanie dostanete 15eur.ak by niekto chcel mam kod.

simsalabim
5. aug 2022

@cheeta uz dlllho je tato podmienka. Mbank je fajn, pokial clovek nenakupuje v zahranici a plati inou menou ako euro. Oproti napr. Tatrabanke ma naozaj velky poplatok za konverziu.

panelacikova
5. aug 2022

@eeffka ale na tento účet tiež musíš spĺňať podmienky....

panelacikova
5. aug 2022

@eeffka aha, teraz to študujem. ja mám totiž zavedený tento účet, ale už dlhšie. vidím, že zmenili podmienky. zavolám si tam a skúsim si to zmeniť na ten nový 🙂

denisa0504
5. aug 2022

Fio, žiadne poplatky ani nič nemusíš spĺňať.. výber z bankomatu hocijakého 2x za mesiac zdarma

eeffka
5. aug 2022

@panelacikova v smartbankingu len zadas ziadost, nemusis nikam chodit
maju uplne pripecenu infolinku, ja som tam presviedcala uz neraz pracovnikov, ze naozaj nemusim nikam chodit ( som tam 27r ale idu od 10 k 5tim)

panelacikova
5. aug 2022

@eeffka viem, že je možnosť v app to zmeniť. len otázka znie, či ostane všetko "naviazané" tak ako teraz? prevodné príkazy, inkasá apod.? mám tam totiž pootvárané aj 4 fondy napríklad a tak neviem, či by som kvôli tomu musela meniť nejak TP?

eeffka
5. aug 2022

@panelacikova ja som mala bezny ucet s poplatkom, potom sum ho len zmenila na SMART, nic som nemenila, len mi prisla do smartbankingu zmluva o novych podmienkach. mam tam trvale aj inkasa, nic sa nemenilo len sposob uctovania poplatkov

autor
5. aug 2022

@denisa0504 prosím ako to je dá sa založiť karta ceze internet?treba tam niečo hlásiť či si to automaticky presunu z raifaisen?

nafanny
5. aug 2022

Ak je otvoreny učet len v jednej banke a prijem mesačne do 700 eur., podl’a zajona da sa v každej banke zmenit’ učet na zakladny legislativny učet v tom pripadne bez mesačnych poplatkov.

denisa0504
6. aug 2022

Áno cez internet ale neviem ako je to pri prechode z Raiffeisen. Tu je link kde by si to mohla nájsť

https://www.fio.sk/bankove-sluzby/ucet-bez-popl...