Ktorého mobilného operátora odporúčate?

hela713
27. jan 2021

Potrebujem zmeniť paušál, momentálne ho mám v Orange. Ponúkajú mi paušál nekonečné hovory a sms + 2GB za 15 eura. Rozmýšľam či to zobrať alebo zmeniť operátora.

sapetka
27. jan 2021

@hela713 neviem ja mam O2 mam tiez nekonecne volania a sms a 10GB internetu a platim 32€ ale ja som spokojna. Zijem ale v zahranici tak mozno casom prejdem na nemeckeho operatora😁

katulastraka
27. jan 2021

teraz je novy operator RADOST...je to vlastne dcerska spolocnost O2 a ponukaju vsetko neobmedzene za 20 eur mesacne bez viazanosti 🙂 manzel to ma a je spokojny velmi

liz_lemon
27. jan 2021

Orange - neobmedzene hovory/SMS/MMS + 7 GB data za 15 E

ajsha123
27. jan 2021

Rieš to aj podľa toho, aké pokrytie má ktorý operátor v mieste, kde bývaš /pracuješ. My bývame v lokalite, kde mi Orange nefungoval, aj podľa ich mapy je tam taky nepokryty pas... Prešla som do O2, ale ešte predtým som si preverovala mapu pokrytia...

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liz_lemon
27. jan 2021

@retatka ano

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liz_lemon
27. jan 2021

@retatka ja som k nim presla od ineho operatoraasi pred 2 rokmi, a vtedy ponukali toto tym, co prechadzali, akurat tam bolo menej dat cca 4GB, a bolo to na 1,5 rocnu viazanost, ked mi to uz malo koncit, tak mi toto opat ponukli, a tie data sa teraz nejak navysili, neviem, ci sa to da vybavit aj teraz, ale tak treba skusit

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiafia
28. jan 2021

Mám 4ku bez viazanosti. 14€ mesačne a 300min a 16giga dat

coochy
29. jan 2021

@hela713 ja mam nekonecne hovory, sms, mms a 14 gb dat za 12,5 v orange 🤷‍♀️.. muz ma to iste co ja len 30 gb dat a plati 19

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
coochy
30. jan 2021

@retatka muzovi to ponukli.. a ja som sa k nemu pridruzila a dostala som 5 eur zlavu na neho a 2,5 za prenos cisla alebo naopak.. mame tam este aj telku a internet.. muz tam je 2 roky a ja 1 rok.. hanba vsetkym operatorom, oni si vernych zakaznikov vobec nevazia

malinoismum
30. jan 2021

@hela713 Kamoska mi telefonicky urobila PRENOS DO o2 - z Orange som presla,...
za 10€ neobmedzene volania SMS MMS do všetkých svieti, 1Gb +2 papky po 10gb- spoko maximálne.
Ak chces pošlem na ňu kontakt dá ti takú zľavu lebo bežne to stojí 20€

hela713
autor
30. jan 2021

@malinoismum čo sú to tie +2 papky po 10gb?

malinoismum
30. jan 2021

@hela713 že si vyberieš 2 apky a na ne ti dajú 10gb extra... mimo Toho 1Gb🙂 a každý mesiac si ich meníš podľa seba ... kuk Modry paušál (ale za 1/2cenu to ma ona - to ti ani na pobocke nedajú)

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinoismum
1. feb 2021

@retatka je to bez viazanosti - a áno aj v eu... poslem kontakt?

evinocka11
26. sep 2021

@malinoismum.... mozem poprosiť kontakt na kamosku ak tam ešte pracuje? ďakujem

falin
28. mar 2022

@katulastraka - ja prave testujem Radost (7 dní) a tiez tam planujem prejt. Prenášal si manžel aj tel číslo? Musel mať pri prenose čísla u predošlého operátora aktualizované číslo OP? Vdaka.