Ktorá nebankovka mi dá úver vo výške 18 000 EUR?

2236
22. apr 2024

Zdravím mal by som otázku potreboval by som poradiť ak viete o nejakej nebankovke alebo kde by sa dal vziať uver vo výške 18 tisic v banke mi to nedaju pretože mám živnost len 6 mesiacov no príjem mám každý mesiac a tak som sa rozhodol skúsiť túto voľbu úver by bol na auto za každú pomoc radu ďakujem

katkaseiner
22. apr 2024

nebankovka je riadna uzera... radsej vydrz...

2236
autor
22. apr 2024

@katkaseiner Ja viem :D že je ale nerobí mi to problem preplatiť tu požičku kedže auto potrebujem do práce

annamudra123
22. apr 2024

ahoj, skús zltymelon.sk alebo majak.sk akurát som si neni istá aké výšky majú - prípadne sa ohliadnuť po niečom lacnejšom. Mala som pôžičku cez obe spoločnosti a bola som spokojná. Akutát keď meškáš so splátkou už viac ako 3 dni platíš poplatok za omeškanie okolo 10e.Držím palce.

vanilkovazmrzka
22. apr 2024

Cez financneho poradcu sa neda vybavit uver v serioznej banke?

butterflyeffect
22. apr 2024

V AAA viem ze davaju auta na splatky aj ked je zivnost len 3 mesiace ide to cez viacere nebankovky u nich

la_dolce_vita
22. apr 2024

Seriozna banka prijem vyrata z danoveho priznania a pozaduje dostatocnu dobu splacania, pol roka nepostacuje.

wade
22. apr 2024

Preco to neriesis prenajmom auta? Ak nepotrebujes nejake specialne auto, vies si prenajat za ovela mensie peniaze. Urok za 18.000 nebankovu pozicku bude rovnaky, ako mesacny prenajom auta (ratam cca 300 eur). Splatka nebankovke vsak bude celkovo asi raz taka (do 700 eur). O 6 mesiacov to zrusis a kupis si normlane auto na podnikatelsky uver. Dokonca - teraz som pozeral ze sa vies dostat aj na 200 eur mesacne (Avis Maxirent napr.)

veklipo
22. apr 2024

18.000 na auto cez nebankovku? Chlape, Ty máš vážny problém. Daj si poradiť, ak potrebuješ auto do prace, kúp na začiatok niečo pojazdné ale výrazne lacnejšie.

kacenocka2
22. apr 2024

@2236 mám známeho, ktorý si kupoval v AAA auto,potreboval 6 mesačný príjem a to splňaš

katkaseiner
22. apr 2024

@kacenocka2 uf, to je tiez slucka na krk... AAA nikdy viac, ani ako predajca ani ako nakupca...

hyta
22. apr 2024

Do nebankovky určite nechoď, to sú úžerníci. Ak máš teraz slušný príjem, radšej si pár mesiacov šetri. AAA tiež radšej nie, je na nich priveľa sťažností. Pre začiatok požičať auto?

kacenocka2
22. apr 2024

@katkaseiner každý má svoj názor,niekto aj skúsenosť..My sme od nich kupovali ročné auto,pri 70%akontacii sme preplatili smiešnu sumu..nebol žiadny problém.určite by sme zas kúpili..je rozdiel kúpiť ročné auto,alebo 10 ročné..ak si kupuje niekto auto s 200 000 km, nemôže očakávať kačičky.v dnešnej dobe sa km daju podľa WIN overiť, čiže nedovolia si stiahnuť km..

julia_romeo
22. apr 2024

zober si auto na operativny lizing...

katkaseiner
23. apr 2024

@kacenocka2 prepac, ja som nekupovala odtial, ale som tam predala...chyba mojho zivota...k nespotrebovanemu poistnemu som sa ani nedostala, takmer som musela platit dalsie, hoci som auto nemala uz vyse mesiaca...nikdy viac

simulienka2207
23. apr 2024

@katkaseiner nespotrebované poistne sa rieši s poistovnou 🙂

katkaseiner
23. apr 2024

@simulienka2207 predstav si ze mi je to jasne, ale ked aaa vyse mesiaca neprepisali auto, moje poistne sa spotrebovalo. Proste su to vychcanci a to ma krmili ze uz ho ide niekto kupit...len podotknem, este je tam od augusta

mima1608
23. apr 2024

Radšej zober leasing cez predajcu. To by ti mohlo prejsť a určite menej preplatiš ako pri úžerníkoch.

simulienka2207
23. apr 2024

@katkaseiner prepac, ale z tvojho prveho komentu to jasne nebolo 😉
Tak to mozes byt rada, ze si sa zbavila auta, ktore nikto nechce 😀

sono2
23. apr 2024

@2236 no veď a leasing ako taký?

katkaseiner
23. apr 2024

@simulienka2207 vies co? paradoxne ma oslovil byvaly spoluziak ze take auto chcel kupit ale nevedel ze ho predavame - nema FB a sestra mu to povedala... cize pockat 2 mesiace a predam ho... a este by som mu vsetko dala k autu pretoze to auto bolo vo vybornom stave, aj ked 10rocne.
Kazdopadne stojim si za tym ze ksefty s AAA su jeden velky pruser...

zuzik3216
1. aug 2024

@annamudra123 ahoj chcem sa ta opýtať na Maják.kolko percent ti vypočítali zo sumy..o toľko menej ti prišlo?neboli tam skryté poplatky?poslali ti aj dokument ze mas splatenu celu pôžičku?

annamudra123
5. aug 2024

@zuzik3216 ahoj, píšem ti správu 🙂

mira0611
5. aug 2024

@2236 ahoj a nevies si zatial prenajat do auto? Predpokladam, ze chces dodavku.
Zapis si do netu alebo cez bazos prenajom dodavky.