Ktorá banka mi dá úver, keď som rozvedená a plat mám 1300 EUR?

lenka310890
24. máj 2024

Ahojte, sme s exmanzelom rozvedeny mesiac, mame spolu hypo (splatka 450€) ktoru plati uz len on, cakame na vyrovnanie BSM. Vzal mi auto(patriace jemu este pred svadbou)
Pocas manzelstva sa kupilo druhe. Vyuzívane ním. On ho akoze predal (niekomu znamemu) a nadalej ho samozrejme vyuziva. Ja som o ziadnom predaji nevedela.
Je to ok? Lebo podla mna nie ale on ma presviedca o opaku.

Chcem si teraz vziat uver, uz som obehala par bank a ostala som zaskocena ze mne s mojim platom cca 1300€ v cistom daju uver max 7tis. Splatka 130€
Mate prosim skusenost ktora banka je v tomto naj? Mbank nic, tatra banka tiez nic.

astronaut321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xxxxxnnnnn
25. máj 2024

@lenka310890 Napíš do poradne. Sú tam perfektní odborníci, poradia TI https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/financn...

dadis
25. máj 2024

To to asi nukali len spotrebak. Z jedneho dovodu, ked si este sppludlznik na tej povodnej hypoteke, tak tebe sa rata akoby si celu dlznu sumu dlzila sama. Preto ti viac teraz nedaju, kym ten uver neprejde na ex

vikisisi
25. máj 2024

presne ako píše @dadis pokiaľ nemáte vysporiadané BSM všetky banky musia rátať do tvojich výdavkov aj splátku 450€, preto ti viac nevychádza