Ktorá banka má účet bez poplatkov?

22. mar 2023

Dobrý deň
Aka banka poskytuje naozaj účet bez poplatkov?
Dakujem

zalka
22. mar 2023

fio

abby11
22. mar 2023

Fio, 365, mBank

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenamihal
22. mar 2023

Fio je topka

libertine
23. mar 2023

csob

mima1608
23. mar 2023

Ja neplatim ani v SLSP nič. Ale tam musíš splniť určite podmienky, aby si ho mala zadarmo (trvalé príkazy, sporenie, platby kartou)

autor
23. mar 2023

@mima1608 ano bez podmienok ma zaujíma.... ja mam TB a ta ma tiež zadarmo. Ale podmienky nesplnam

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. mar 2023

@zoro9836 jednorazovo?
@zoro9836

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. mar 2023

@zoro9836 jasne asi áno dikes.

alenamihal
23. mar 2023

@zoro9836 ako je to vo FIO so sporenim uctom...oplati sa ? otvorila som si iba sporiaci ale rozmyslam nad terminovanym hmmmm

zic
23. mar 2023

Fio uplne bez podmienok, plastova karta... ak mas visu tak neobmedzene vybery na celom svete... super sporiaci momentalne
365 ten jeden ucet ale tusim uz iba s virtualnou kartou ak sa nemylim...
v mbank bez karty alebo s aktivnym vyuzivanim platobnej karty

zic
23. mar 2023

@alenamihal je to super, sice voci inflacii nic moc ale na drzanie rezervy pecka... maju 2 druhy, ten jeden nema limit na pocet penazi, ten druhy iba do 10.000 eur
A teda ak uvazujes nad terminakom vo Fio, tak ten sa neoplati... lebo tam mas rovnake alebo nizsie percenta (podla ich stranky)...
Lepsie su na tom uz iba terminaky v J&T ci privatbanke... o malo...

autor
23. mar 2023

@libertine v ČSOB nemajú podmienky ?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zic
23. mar 2023

@zoro9836 vo fio urcite sankcie nie su... na fio sporiacom ucte mas 4 vybery (presuny z uctu) zadarmo mesacne...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zic
23. mar 2023

@zoro9836 myslis dan? Uroky sa zdanuju zrazkovou danou ako v kazdej banke na slovensku 19%... POPLATKY tam nie su ziadne...
Pozri si
Naša ponuka sporiacich účtov:
- Fio konto ponúka pásmové úročenie. Vklad do 10 000 EUR je po novom úročený sadzbou 2 % p.a. Vyššie úročenie platí pre jeden sporiaci účet fyzickej osoby. K Fio kontu je možné mať platobnú kartu a posielať platby bez obmedzenia počtu medzi svojimi účtami, a v rámci banky.
- Fio sporiaci účet úročí všetky vložené peniaze bez obmedzenia sadzbou 2 % p.a., nie je možné k nemu vydať platobnú kartu a počet odchádzajúcich platieb je obmedzený na 4 mesačne.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zic
23. mar 2023

@zoro9836 ziadne poplatky... urcite sa oplati viac ten druhy ucet (fio sporiaci ucet), lebo tam nie je limit na mnozstvo penazi...
Nie, tie 2% tam dali bud od 4.1. alebo od 4.2 uz si nepamatam presne...
Urocenie je 2% - pevne dane. Tam to mas napisane v tych riadkoch, co som ti sem dal z ich stranky. Ziadne odstupnovanie tam nie je. Ved si to pozri na ich stranke... Zalozit to vies aj cez internet z pohodlia domova (ak uz mas u nich ucet)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libertine
23. mar 2023

pre smart ucet csob nie su ziadne podmlenky, aby bol zadarmo. je zadarmo od zaciatku a navzdy

autor
23. mar 2023

@libertine jj každá banka.

Takže nic

alenamihal
23. mar 2023

@zic skor to drzim ako rezervu...na fondoch som uz stratila neake 100ky eur ,tak to vsetko rusim,kym sa celkovo situacia neda do normalu...

zic
23. mar 2023

@alenamihal jeemine... a to rusis tie fondy len preto, ze padli ceny akcii ci preco? Teraz mas dokupovat... nie ked bude vsetko hore... Lebo teda kupovat draho a predavat lacno nie je cesta k dobremu investovaniu 🙂 🙂 ...A teda zalezi, ci mas nejaky rozumny produkt...
Spat k Fio... na tu rezervu ako stvorene... 4 vybery za mesiac by ti mali stacit (na 4 neocakavane situacie 🙂 )

autor
23. mar 2023

M bánk píše ze po 3 mesiacoch zadarmo sa platí 1.5 mesačne. Ma niekto ? Dik

zic
23. mar 2023

a za co pisu, ze sa plati po 3 mesiacoch 1.5 eur meacne? NIe za tu kartu ako som pisal (ak ju nepouzivas v sulade s podmienkami - teda ze nou platis nejake minimalne mnozstvo, potom to mas zadarmo?)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz