Ktorá banka je najlepšia?

26. apr 2024

Aká banka sa vám najviac pozdava pre mladeho cloveka(20rokov, student/pracujuci) ? Tatra, csob, poštova, raiffeisen,….?? Ake maju vyhody tie vase a nevyhody

kikusenka1
26. apr 2024

Unicredit účet zadarmo

ms_green
26. apr 2024

Kým si študent je to dosť jedno. Pomaly každá banka má teraz pre študentov účet zadarmo.

autor
26. apr 2024

@ms_green dobre a celkovo pre pracujuich je ktora taka najlepsia podla vas

janai1
26. apr 2024

ja mam SLSP a som spokojná.
Z unicredit som odišla, tam ani keby mne platili by som nebola
Mala som účet aj v 365, ten som zrušila keď znížili úroky na sporeniach. Kvôli úveru mám TB a neviem, neprišla som tej ich appke na chuť.

beata_k
26. apr 2024

Tatrabanka. Servis 24/7 a inovacie.

ms_green
26. apr 2024

Ja mám dlhodobo tatrabanku a nemenila by som aj keď nemám účet úplne bez poplatku. Vždy keď bol problém boki veľmi ochotní 24/7.

7miriam77
26. apr 2024

Ja mám Prima banku a som Max spokojná

babovka2321
26. apr 2024

Tiez mam Tatrabanku a nechystam sa zmenit i ked nemam ucet bez poplatku.

cyberk
26. apr 2024

Ja mam vub a primu, ale ani jedno neodporucam 😅😂

simsalabim
26. apr 2024

Tatra banka. A aj Mbank je OK.

tanyan
26. apr 2024

Ja mám Raiffeisen a som spokojná. Predtým som mala Poštovú banku, takže moje očakávania a nároky neboli vysoké...

lenkahvh
26. apr 2024

ja som mala csob, aj prima - obe som ukoncila, nespokojna som bola s kadecim,
k vub sa nevyjadrujem, ta mi je nesympaticka odvzdy - tu nepoznam ani radsej
dlhe roky mam Tatrabanku, teraz aj uz ine banky, ako fio a privatb, j&t, ale naj apku ma isto TB, vsetky ostatne mi pridu take zaspate a nemoderne
@beata_k suhlas

@autorka - porovnaj si studentske ucty vo vsetkych bankach, neviem nakolko tento portal navstevuju studenti, ktori by ti poradili
skus cez stranku financny kompas

anketkarka
26. apr 2024

Jednoznačne Tatrabanka. Majú síce zložité bezpečnostné prvky zabezpečenia účtu, ale napríklad máš možnosť pri internetových platbách používať jednorázovú platobnú kartu. Mobil app je asi najlepšia, ktorú poznám. Skoro všetko vybavíš bez kamennej banky.

majka2959
26. apr 2024

Fio banka a mBank - bez poplatkov. Spokojnosť už mnoho rokov.

babydesire
26. apr 2024

Mam Primu,uz 20rokov..som spokojna,,ale kvoli hypo mame aj Tatru. Vyhody/nevyhody? Tazko povedat,,banky su tiez len trhove subjekty - konkurencny boj ti vzdy ponukne nieco tam nieco inde.. premysli si, co chces teraz od banky , a rozhodni sa podla toho

maranco
27. apr 2024

Podmienky na banku mám že nebudem platiť žiadne poplatky za to že jej zverím svoje peniaze.
Aby som mohol detailne nastavovať zabezpečenie karty, limity (tam vyradím Primu nemá internetový a MOTO limit iba jeden limit na celú kartu bankomat, POS, Internet).
Nech neotravuje zbytočnými telefonátmi s ponukami a dohadovaním stretnutia na pobočke.
Aby som čo najviac vecí vedel vybaviť online a vôbec nechodil na pobočku, samozrejme bezplatne.
Ak by som používal bankomat nemienim riešiť kto je vlastníkom bankomatu, ale len kde je najbližší bankomat.
Históriu a vyhľadávanie na účte chcem vidieť celú od počiatku nie len posledné 2 roky ako v UniCredit.
Dobré by bolo aby mala okamžité platby (do 8/2025 ich budú mať všetky).

maranco
6. máj 2024

FIO banka dnes spustila okamžité platby
https://zive.aktuality.sk/clanok/msCxN5r/fio-ba...