Kto vyhral v očkovacej lotérii?

kikusik23
21. sep 2021

Prosím vás je tu niekto kto vyhral? Posielajú sms o výhre? Lebo kamoške prišla sms k výhre ale nikde v zozname nie je v sms nebolo ani uvedené koľko vyhrala.

vikinka292
21. sep 2021

@kikusik23 áno dnes chodili sms

zuzans258
21. sep 2021

To fakt niekto sleduje a ešte aj súťaži??? Ako národ sme veľmi upadli...

elenajezova
21. sep 2021

Aj mne dnes prišla správa a tiež sa neviem dopátrať tej sumy. Ze olko som vlastne vyhrala...

elenajezova
21. sep 2021

Mne ani nešiel ten zoznam otvoriť. Vôbec mi to nešlo otvoriť. Koľko som vlastne vyhrala?

desore
21. sep 2021

@zuzans258 Kazdeho osobna vec. Keby si vyhrala 100 000E, uz by si takto nepisala. 😉

zuzans258
21. sep 2021

@desore to by sa nestalo, totižto..do takejto "súťaže" by som sa nezapojila...proste dobré veci reklamu nepotrebujú...a toto!! ....toto všade kde sa pozriem samé očkovanie, keď niekoho privedieš k očkovaniu, zaregistruj sa zase tam a finančne ťa odmeníme,....a môžem pokračovať....proste EXPERIMENT neskutočný...supnu tam nejaké peniaze a ľudia ako take ovce idú... radšej proti prúdu, síce s ťažkosťami,ale čistou hlavou a svedomím..ako s prúdom a médiami.... takže nie ani tie Peniaze mi zato nestoja....a ešte raz píšem....ako krajina neskutočne Upadame😭😭😭😭

vanda323
21. sep 2021

@zuzans258 Ty si teraz takú pravdu napísala DOBRE VECÍ ReKLAmu nepotrebujú!!!!

zuzans258
21. sep 2021

@vanda323 stráne, že ľudia už nehľadajú odpovede...teda väčšina ich už nehľadá....len proste zapnú tv a pumpuju do seba tú žumpu a tie klamstvá....a ešte idú súťažiť ...😳 🐑 🐑 🐑

vanda323
21. sep 2021

@zuzans258 Tak tak....ja už ani neviem čo napísať mám pocit že táto téma covid, očkovať sa , neockovat sa mi už prerastá cez hlavu....proste už nech to skončí celé divadlo a vážne divadlo je tento covid dráma...nepopieram jeho existenciu ale veľa ľudí na tomto ťaží

desore
21. sep 2021

@zuzans258 Dufam, ze mas ukoncenu medicinu, farmaciu alebo biochemiu, ked dokazes povedat, co je experiment a co nie.
Najvacsi znalci su absolventi vysokej skoly zivota. Nikdo ta k tomu nenuti. Inac si zaockovana proti tetanu, osypkam atd....? Tvoje deti su? No ja by som ich na tvojom mieste nedavala, ved nie su ovce, ci? 😉

janickacrazy
21. sep 2021

@zuzans258 no ako potom vysvetlis reklamu na toaletný papier? 😉

zuzans258
21. sep 2021

@desore haha!!! Tak teraz si ma rozosmiala....proste najväčších vedcov,studovanych lekarov,kapacity..bazvali bludarmi...a politici ktorí to pretláčaju su v dnešnej dobe znalcami...a Ty sa ma pýtaš na školu....😂😂😂😂😂😂😂😂 Čítaš aj niečo iné ako aktuality a topky????😂😂😂😂😂

zuzans258
21. sep 2021

@janickacrazy ano??? Aj ori kúpe toaletného papiera sa môžeš zapojiť do súťaže o 100000€??? Alebo ak máš toaletný papier a odporučíš ho kúpiť aj niekomu inému tak ťa finančne odmenia????....a inak mam doma toaletný papier...SOM ZODPOVEDNÁ 😂😂😂😂😂....INAK aj do reštaurácie sa môžeš ísť najesť....na dverách je nacapeny papier len s toaletnym papierom... takže ha ha zasmiala som sa ....a čítaj čo píšeš.... ohľadom tohto na ľudí neni vyvijany tlak...

zuzans258
21. sep 2021

@vanda323 stačí čítať komentáre tu.... ovečky sa bránia a chytajú sa slamky...proste za médiá aj život položia....a za peniaze čo "môžu" vyhrať.... hrozné veci sa dejú...ale tak som rada že nie všetci idú s prúdom 😉

janickacrazy
21. sep 2021

@zuzans258 ty si zase nedomyslaj, reagovala som nato, že si písala, že dobré veci reklamu nepotrebuju, tak skludni hormón

zuzans258
21. sep 2021

@janickacrazy a za tým si stojím...tu nehovorim o nejakej reklame, čo ide raz za čas v tv,alebo je v akcii v letáku...tu sa písalo o niečom úplne inom a myslím, že všetci ostatní to pochopili.... veľa šťastia 👍

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
qetka
21. sep 2021

@kikusik23
Ministerstvo financii SR Vam BLAHOZELA. Vyhrali ste v ockovacej premii penaznu vyhru. Do 30 dni Vam bude zaslana na bankovy ucet. BYT ZDRAVY JE VYHRA
Mam to za 100 Eur, som v zozname. Akurat teda dnes ta stranka ide jak v lete na saniach, nacitavala sa mi hodinu ;)

elenajezova
22. sep 2021

@qetka mne sa nenaučítala vôbec... A keď mi prišla táto SMS, tak je to za 100 €?

qetka
22. sep 2021

@elenajezova nemusi byt, su tam aj ine, ale tato je najpravdepodovnejsia. Skus pozriet teraz, stranka uz ide lepsie 🙂
https://www.mfsr.sk/sk/verejnost/ockovacia-prem...

ladyvi
22. sep 2021

Sme vzdelani. Nejdeme s prudom. Citame rozne media. Pripustame aj alternativy, ze to ockovanie moze byt este cele fiasco. Ale dali sme za zaockovat z vlastnej iniciativy, nie na odporucania, pre loteriu, ci preto, ze vsetci sa u nas ockuju. Jednoducho sme chceli, a verime medicine a vede, zaroven sme si vedomi, ze to sklzo aj do geopolitiky a farma biznisu a ide to jedno s druhym.
A zaroven sme aj v loterii. Preco nie..nepotrebujem ist proti prudu, ze nepodporim tuto blbost, kludne sa tej vyhre potesim. Ano, dali sa peniaze pouzit inak, nasa krajina je rozkradnuta,zdravotnictvo v prdeli, ale to nic nemeni na fakte, ze tie peniaze uz vyclenili, a tie peniaze sa na ten ucel loterie aj minu. Tak ak mam moznost, vyhru si rada prevezmem. A bez vycitiek. Ako s nou nalozim,to uz si necham pre seba.

desore
22. sep 2021

@zuzans258 Som sa ta slusne pytala na tvoje vzdelanie. Namiesto odpovede som sa dockala primitivnej odpovede. 🙄

marca12
22. sep 2021

@zuzans258 toto som si aj ja hovorila,ze len z principu sa neprihlasim. Az prednedavnom som sa registrovala a preco nie? Kvoli hrdosti zahodit sancu? Neockovala som sa kvoli vyhre,ockovana som bola hned ako bolo mozne v mojej vekovej kategorii. Jedine co odmietam pozeram tu stupidnu tv sou co z toho spravili.