Kritické choroby - poistka

majive
24. aug 2022

Ahojte, rozmýšľam , že by sme sa s manželom dali pripoistiť proti kritickým (onko ) chorobám . Ale stále váham. Máte skúsenosť či poisťovne naozaj vyplatia peniaze v prípade že človek ochorie , alebo sa potom vykrúcaju . A ešte s akou poisťovňou máte najlepšie skúsenosti . Ďakujem

oslo1
24. aug 2022

Mali sme takto hypoteku poistenu.
Ked manzel dostal terminal cancer, tak som kontaktovals poistovnu. Vyplatili poistku. Ziadne problemy nerobili, boli velmi mili a ustretovi.
Mali sme Aviva. By sme v UK

devin123
24. aug 2022

Medzi kriticke choroby nepatria len onko choroby, je to balik roznych chorob. Poistovna vyplati plnenie po diagnostikovani poistenej choroby pokial sa poisteby v case uzatvorenia poistnej zmluvy neliecil na nejaku diagnozu, ktora priamo suvisi so vznikom kritickej choroby. Napr. ak mal poisteny problemy so srdcom pred uzatvorenim zmluvy, tak ak dostane infarkt myokardu, tak poistovna moze znizit alebo aj odmietnut vyplatit poistne plnenie. Treba si vopred precitat poistne podmienky, tam su uvedene info kedy poistovna neplni.

melanta
24. aug 2022

Áno, mám poistenie roky, vrátane kritických chorôb, následkov, hospitalizácie. Minulý rok som sa liečila na rakovinu krčka maternice. Dostala som z poistky plnenie za každý deň hospitalizácie aj za chorobu. Poistenie Allianz. Čo sa týka poisťovne, nikdy som neriešila, aby poistka (či životná, či auto alebo dom) bola čo najlacnejšia, ale aby išlo o poisťovňu, ktorá je férová.

elizabet173
24. aug 2022

@melanta tiež mám s touto poisťovňou najlepšie skúsenosti čo sa týka plnenia a je jedno, či išlo o urazovu poistku, poistenie domu alebo auta

katika901
24. aug 2022

@majive pred mesiacom bolo kolegovmu klientovi vyplatené plnenie kritických chorôb vo výške 33.000,- €
A pre každého môže byť iná poisťovňa tá naj.
Treba mať poistku správne nastavenú, a vyberať najmä hlavné riziká, nie čo najnižšiu cenu.

viktoriabrokeria
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pleja
24. aug 2022

takáto poistka je dobrá vec, predsa je len človek menej stresovaný financiami. Po dodaní správ peniaze boli na účte za 4 dni. Suma podľa zmluvy, bez problémov. Generali.

melanta
24. aug 2022

@viktoriabrokeria Ty si môžeš prečítať podmienky MK. Biznis sa tu nezískava. Daj radu ak vieš, ale neponúkaj služby. Ostatní tak tiež nerobia a že je ich tu dosť.

bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktoriabrokeria
24. aug 2022

to môžem nemám stým problém len čo to pomôže keď tomu človek nerozumie.... mate svoje pravidla beriem. to čo pomôže a je dobre pre jedného nie je dobre pre druhého. ale to asi viete lepšie ako ja . ja som len dala možnosť sa skontaktovať. nie nevadí 🙂

bety2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amonet
24. aug 2022

ano je to dobre a spravne rozmyslate a ano mam skusenost s poistnymi plneniami. najlepsie pomer cena/moznosti mi vychadza Metlife. maju KCh rozdelene do 5balikov a tym padom z jedneho pripoistenia mas narok na 5plneni

gertys
24. aug 2022

Ja mam allianz a plnenie som mala uz vela krat zo zivotneho poostenia. Nie som velmi dobry klient pre nich 😀 nikdy ziaden problem ani hluposti. Najrala som online lekarske spravy a ani nie do tyzdna boli vzdy peniaze na ucte 🙂