Koncesionárske poplatky 2023

denisdenis
29. jan 2023

Ahojte, prosim kto platite koncesionarske poplatky raz rocne za cely rok, platili ste za cely rok 2023, 12 mesiacov, alebo len 6, kedze by sa mali od 1.7. zrusit. Nam poslali fakturu ma uhradu celeho roka, tak ci to platit, alebo len polovicu 🙄 Dakujem 🙂

deedol
29. jan 2023

pytala som sa tu na MK na to iste, bolo mi povedane, ze zaplatit cele a ze tu polovicu vratia. tak snad to tak aj bude 🙂

79viktoria79
30. jan 2023

@deedol a to načo je dobre? cakat od niekoho peniaze trva večnosť,ja sice platim polročné,ale aj tak by sim nezaplatila na celý rok,ak by to nezrusili,radsej v juli doplatim

deedol
30. jan 2023

@79viktoria79 nie je to na nic dobre, ale tak, ako to mas nastavene, to mas aj platit. Alebo si mozes zmenit frekvenciu. Pisem, co mi radili ini, ja som mala rovnaku otazku ako autorka tejto temy.

deedol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chadkroeger
30. jan 2023

@denisdenis ja som písala email, kde som sa opýtala ako mi vrátia ten poročný preplatok, odpísali mi, že mi menia periodicitu z ročnej na polročnú a len toto mám zaplatiť

queen_mary
30. jan 2023

Urcite neplat cely rok. Na koncesiach je taky bordel, ze si neviem orezsta it, iedy by to vratili.

rubik1234
30. jan 2023

@denisdenis som mal tiež rok a cez ich web portál som sa to snažil zmeniť na pol rok čo pravdaže nejde. Tak mám 3 mesiace teraz ale poslal som na pol roka. Systém zaevidoval len 3 mesiace, že sú zaplatené tak som zvedavý či polku pošlú zas späť alebo či to v apríli začne ukazovať, že mám pol rok zaplatený.

anischa
30. jan 2023

@queen_mary
Baby ja platim koncesionarske poplatky kazdy mesiac.Neakych 4,58€.Neviem teraz presne.Je to v poriadku?

denisdenis
autor
30. jan 2023

Dakujem za skusenosti. Zadala som teda zmenu periodicty platby na pol rok a uhradim pol rok 🙂 Boh vie kedy by potom preplatok vratili 🙄

diamand2326
30. jan 2023

@anischa Jasné, aj ja tak platím.

beata_k
30. jan 2023

@denisdenis Cely rok. Ved to vratia. Clovek i zabude a potom mu cinknu € na ucet. Celkom potesi 😄

queen_mary
30. jan 2023

@beata_k vies co, neviem kedy to vratia. Pozri, ako dlho in trva, kym sa niekomu ozvu, ze neplati. Tak si neviem predstavit, ako dlho trva, kym poslu peniaze naspat. A o tom, aky tam maju bordel ani nehovorim

anda_panda
30. jan 2023

@rubik1234 my sme tiez mali nastavenu platbu raz za rok a normalne cez ich web sme si to zmenili na polrok. Bolo tam na vyber tusim mesacne/3mesiace/6 mesiacov/rocne

misinka0611
30. jan 2023

@anischa Je to OK, aj ja tak platím 🙂

beata_k
30. jan 2023

@queen_mary No hadam si ich nenechaju. Raz ich poslu a prekvapia.

opica_skorica
23. feb 2023