Koľko vás mesačne výjde vaša osobná starostlivosť?

shopoholocka
27. máj 2013

Ahojte,zaujima ma koľko tak mesačne miniete na vlastnu udržbu😀
Myslim tym kaderničku,fitku,kozmetika atď
Ja som si to vyratala a trebalo by mi (čo momentalne nemam) okolo 8Oeur,v tom mam:fitko tak 40eur,nechty 15-20eur,nejaka kozmetika,farba na vlasy,nič špecialne..
Neratam ani,kaderničku ani oblečko.......
Ako ste na tom Vy?
P.S Nikoho nenutim odpovedať,len ma to zaujima🙂ĎAKUJEM.

michaela.g
27. máj 2013

@shopoholocka si ma pobavila...
moja udrzba, krem na tvar cca 5eur, pasta na zuby a dovi dopo...
kadernicka tak 1x za 3 mesiace 7 eur...

Som na materskej treba setrit

mrva
27. máj 2013

ja tak 20 €. Do fitka nechodím. Ráno idem občas behať, keď sa mi chce (väčšinou sa nechce 🙂, cvičím doma. Nemám problém s váhou a spoločné cvičenie mi nevyhovuje. Nechty mám zdravé, dlhé a pekné, takže si na ne hodím perleťový lak, urobím údržbu okolia nechtov. Vlasy mám vlnité, zdravé a prirodzenú plavú farbu s vyblednutým vrchom, takže mám permanentný melír. Podstrihujem si ich sama, keďže pri mojich vlnách nevidno prípadné nerovnosti. Najviac miniem na ošetrujúce masky na vlasy a pokožku. Kozmetiku používam ajurvédsku. Depilku si robím sama depilátorom, obočie mám tmavé a prirodzene sa formujúce, takže stačí pár chĺpkov na doladenie, to tiež robím sama. Občas idem ku kozmetičke na čistenie pleti... Teraz na googli človek nájde naozaj všetky možné návody, takže ja som prešla na systém home made 🙂 a nebadám žiadny rozdiel v kvalite... Denne si venujem časovo asi hodinu na údržbu... keď je očistný deň (depilka, píling, pedikúra, manikúra) tak samozrejme viac (niekedy aj 3 hodiny, ale to musím mať čas a chuť, inak sa snažím robiť to postupne...)

shopoholocka
autor
27. máj 2013

@michaela.g vsak ja pouzivam najradsej obycajny krem za marynu za 1euro 😀 😀

Ja len,ze keby som chcela tak realne sa o seba starat,ze kolko by ma to stalo 😝 😀

trish31
27. máj 2013

@shopoholocka tak rozmyslam,v Kanade som mala zaplatene fitko na 6 mesiacov,to bolo okolo 80 eur,ale teraz som tehula,do fitka nechodim,tak Ti zaratam len kadernicku:cca 25eur,kozmetika co si kupujem,no,ako kedy,ale tak priemerne mesacne okolo 40 eur,na nechty nechodim teraz,ked som chodila na akrylace na rukach aj nohach tak 25 eur ruky,20 nohy...To je asi vsetko....

linda20111
27. máj 2013

@shopoholocka dobra otazka 🙂 ked sa tak zamyslim tak teraz uz strasne malo miniem na seba.. odkedy mame babo tak ked sa nieco kupuje tak len pre nho, a som s nim nonstop, takze nestiham chodit ani ku kadernicke, kozmeticke.. ked chcem ist tak to musim dopredu dobre naplanovat, zohnat niekoho kto mi postrazi babo, pripadne ked ma manzel volno v praci alebo konci skor... naozaj nieje cas.. teraz si ani netrufam povedat kolko miniem, ale tak do 10E na kozmetiku. ked som chodila do prace a nemali sme babo tak som pravidelne chodila do solarka 2x do tyzdna takze 30e, nechty 30e, kadernicka raz za mesiac 20, kozmeticka 15... a to kolko kozmetiky som si kupovala predtym niekedy teraz vidim ze to vobec nebolo treba :D :D :D

malinkaaninka
27. máj 2013

strihá ma kamarátka,raz za pol roka.farba raz za 6 tž 4eurá.mesačne šampon,nejaka maskara,makeup..čo dôjde dokupim tak 10e.nechty mám svoje,nepáčia sa mi umelé.na kozmetiku nechodím,robím si sama kúry 🙂 je to mimo rámec mojich fin.možností..a do fitka ja veru nieeee,ja mam rada svoje pomarančové stehná 🙂

blackcat8885
27. máj 2013

@shopoholocka U mňa kaderníčka každé 3mesiace farbenie a strihanie 18e,inak kozmetika mesačne cca 10e lebo dokupujem len to čo sa minie-odličovač,šampon atd čo mi treba. Keby som nebola na RD ale zarábala ako predtým tak by som si rada dopriala to čo kedysi-pravidelne kozmetika z Avonu okolo 20e mesačne,nechty lenže teraz musím šetriť nič sa nedá robiť

anetkaadamko
27. máj 2013

u mňa asi pasta.... :D .............a tampóny :D

tatiankaba
27. máj 2013

Tak ja raz za tri mesiace kadernicka 50 eur. Raz mesacne manikura 20 eur a pedikura 15. Kozmetika raz za tri mesiace 100 eur. Na kozmetiku nechodim kedze plet bez problemov. Cvicim doma alebo beham.

luciannka83
27. máj 2013

keď nekupujem permanentku tak do 10e mesačne. S ňou 60eur.

brumka
27. máj 2013

@shopoholocka hehe tak ja neminiem skoro nic, kozmetika krem, mlieko, pletovka a daka ceruzka to kupuje polrocne, kadernik stvrtrocne + farba takze mesacne,fitko doma, nezda sa mi vhodne minut celu RD na seba ked to su korunky na deti urcene

bianca
27. máj 2013

kremy ani nic podobne skoro vobec nepouzivam .Vdaka uzasne financnej situacii sa pred rokom naucil moj muz farbit vlasy a melirovanej blondiny je zo mna hnedovlaska za 3 ecka raz za cas.Miesto posilky mam uzasnu pracu uzasne platenu ktora ma uzasne naplna.A ten zlomok casu co mi ostava travim radsej a jedine s nasou malou

loxa
27. máj 2013

Manikuru si robim sama doma, pedikuru sama doma, vlasy raz za pol roka len podstrihnut konce, nafarbim si doma ...respektive natonujem šamponom...Kozmetiku si robim doma mojou oblubenou znackou..(ja pouzivam clarins) ych epilku tak isto , ale ja som z tych "nechlpatych"..Je sice pravda ze mam za sebou nejaky kozmeticky kurz..ale svoju starostlivost by som zvladla aj bez neho..cvicim doma, alebo idem behat..A to je asi vsetko ..Ale je pravda , ze keby na to mame, idem do fitka, do solarka raz za cas, na masaz..u nas to teda zavisi od penazi 🙂

dominka11
27. máj 2013

Tak ja: kaderníčka vacsinou každý druhý mesiac - 25-30e, farbenie-podstrihnutie, kozmetika - asi 3krát do roka, aj keď som si dala záväzok, že budem chodiť každý mesiac cca.25e, obočko sa snažím raz mesačne 4e. Na manikúru nechodím, kedysi som chodila, ale teraz už by ma to nebavilo každé 3t 😝 pedikúru mi spraví raz za štvrtroka švagrina. A čo si kúpim - teraz som nechala 30e vo Fanke, špirála, lak na nechty, BBkrem, ceruzka na oči. To mám tak na pol roka. Inak používam Biodermu H2O - tá mi tiež vydrží aj pol roka. A do fitka NECHODÍM, aspon tam ušetrím 😀 😀 Ostatná kozmetika možno 10e mesačne.

stanislavao
27. máj 2013

1x za 8 tyzdnov 28e kadernicka {melir+strihanie}, 1x za mesiac 11e kozmetika, 1x mesacne 10e pedikura. = 70e na 2 mesiace. krem cca 7e a vydrzi mi mozno 2 mesiace. malovatka mam roky.

sirinka
27. máj 2013

@shopoholocka realne...vsetko zalezi od toho, aku kozmetiku si vyberies, ceny za sluzby su rozne, podla toho kde zijes... co sa fitka tyka, da sa lahko usetrit tym, ze clovek sa venuje cviceniu doma, chodi behat, byciklovat, pripadne si zaplavas, pokial mas v blizkosti nejake jazero. skakanie cez svihadlo...
kozmetika.. krem na tvar, zakladne sminky, odlicovac, tonikum... daju sa zohnat v najroznejsich cenovych kategoriach. potreby na odstranenie chlpkov, jednej vyhovuje klasicka ziletka, ina pojde na depilaciu, telove mlieko, v lete opalovak, krem na ruky, pilnik, krem na nohy.
pedikura raz za 4-6 tyzdnov 10 eur, kadernik raz za dva mesiace 50 eur
priznam sa, netusim, kolko by to vyslo rozpocitane na mesiac, ale nepredpokladam, ze by slo o nejaku extra vysoku sumu....

fomarik
27. máj 2013

zubná pasta, mydlo,.. dovi-dopo...... Parfém mi vydrží celý rok, a kozmetika s ktorou sa prikrášlujem... tak to kupujem tak 1x za dva roky. nechty nemám umelé, do fitka nechodím. Kaderníčku riešim každe tri mesiace za 7 eur. Takže cca do mesiaca asi tak 5 eur.

azmuk
27. máj 2013

Byvam v BA, na manikuru ani pedikuru nechodim. Na jogu miniem cca 45 EUR mesacne, kadernicka raz za 2 mesiace tiez cca45 EUR, kozmetika - neviem pouzivam roznu, to neratam, ale urcite to nebude vela penazi😉 Ratam okolo 100 EUR max, ked si kupim aj nieco na seba

uglybetty1234
27. máj 2013

Ahoj tak môj mesačný rozpočet na mňa je zhruba takýto:
raz za dva mesiace kaderníčka - 16 euro (farbenie, strihanie, fúkanie). Permanentka do fitka ma vynde mesačne asi na 25-30 euro. Kozmetika, manikúra, pedikúra - nechodím a nikdy som nechodila. Nechty si nalakujem sama. Pleť mám skvelú. Tá pedikúra by sa možno zišla. Krémy mi vydržia dlho, tiež toho pol roka.

vieruna
27. máj 2013

no zalezi, kolko si doprajem 🙂 ale tak bezne cca 40e mesacne kadernicka, 10e pedikerka, 30e kozmeticka. kremy na tvar mi vydrzia cca 3 mesiace a vyjdu ma na cca 50e. ostatna kozmetika priebezne, tak cca 10e mesacne.

luciana789
27. máj 2013

kaderníčka raz za dva mesiace - 30 eur, kozmetika - podľa toho ako sa míňa, ale tak vydrží dva mesiace, dokopy 50 eur (make up, púder, špirála), taký parfém, krém, červeň na líčka, či tiene vydržia dlhšie, pedikúra zadarmo doma 🙂, keď som chodila na manikúru tak ma stála 20 eur - teraz nechty odpočívajú 🙂, je to ťažko napísať, lebo každý mesiac sa ti niečo iné minie, nikdy to nie je všetko naraz

vonicka
27. máj 2013

Ja som sa po x mesiacoch na materskej konecne zacala malovat, nic extra - riasenka, farba na lica a cierna ceruzka, trosku ruzu. Cely tento make up mi vydrzi vela mesiacov (mozno az na tu riasenku). Na kozmetiku nechodim, ku kadernicke iba na postrihnutie (raz za pol roka, asi 15 eur), Nechty umele neznasam, staram sa o svoje sama, obcas si kupim nejaky pekny lak. Pravidelne kupujem len sampon, krem na tvar (do 20eur), ziletky a to je asi vsetko 🙂 za 80 eur by som ani nevedela, co mam na seba minut - to by som si radsej kupila nieco na oblecenie.

dorenika
27. máj 2013

no manikuru a perdikuru si robim sama,vlasy si chcem nechat narast pod zadok takze to si len ofinu sama striham,za fitko (tu je statom podporovane takze lacne) 20libier mesacne,no ale na kozmetiku a kraviny co objednavam z ebay asi tak 50libier a na handry okolo 100libier podla toho ci neni nejaka vec co musime zaplatit to potom nie,ale hlavne na jedlo pretoze kupujem len bio a hlavne vselijake mozne aj nemozne nahrady mliecnych vyrobkov a hlavne veganske syry su strasne drahe (to niesu maniere som alergicka) a bio kupujem aby sa my nevynorili dalsie alergie)

zuzkat1
27. máj 2013

Nerada chodim ku kadernicke takze sa striham aj farbim sama. Do fitka nechodim takze nic. Ja si kupujem akurat farbu raz za 2mes. Kremy na tvar aj telo plus make up tiene spirala.. mesacne tak do 25eur.

althejka
27. máj 2013

Fitko - doma pred telkou dvd cviciace 0.-
nechty - ostriham a premastim kokosovym olejom 0,-
vlasy - raz za pol roka melir a prestrihanie 20,- a 6 mes.
sampon - 3,- mesacne
krem denny - 5,- a 2 mes.
krem nocny - 5,- a 2 mes.
oblecenie - tazko povedat ako casto,to je skor tak narazovo
kozmetika malovacia 30,- a 6 mes.

celkovo mesacne sa stojim asi tak do 20 euro ak zaratam vlozky, kokosovy olej

stellamaris
27. máj 2013

ja potrebujem mesacne okolo 50eur na kozmetiku,sminky,z toho je krem na tvar okolo 30eur 😉 pouzivam ho zu roky a mam velmi peknu plet🙂 vlasy si farbim sama 1x za polroka, nechty si lakujem sama.Na pedikuru chodim 1x za tri mesiace. 🙂
Viac ako 8o eur dam snad za oblecenie 😉

kiaradi
27. máj 2013

Ja asi tak 20 eur priemerne 😎

jerryjanka
27. máj 2013

asi 20-30 eur ale tam už ratam aj oblečko lebo si vždy bud nejake tričko alebo gate kupim ked chybaju

sante81
27. máj 2013

@shopoholocka strarostlivost popri 2 detoch u mna je minimálna, zial bohu, nemám čas. kozmeticku vidím tak raz za 3 mes, aj to len z dialky a kadernícku tak isto. veci kupujem cez internet, niekedy mi nesadne velkost, ale nemám čas na nakupné centrá. som rada ked mi babky pomerkuju deti, a ja stihnem nákup, alebo zubár, doktora. alebo niečo doma porobit.

veverka24
27. máj 2013

Ja odkedy sa snazim pouzivat prirodnejsiu kozmetiku , tak mam pocit, ze menej miniem.. Lebo inak som vymyslala a kupovala hovadiny: kremiky, sminky a kopu veci co som realne ani enpouzivala a teraz mi vacsina z toho z hladiska zlozenia nevyhovuje 🙂 super