Koľko maximálne trvá kým prídu peniaze z jednej banky do druhej?

11. jan 2024

Ahojte, koľko maximálne môže trvať kým prejde transakcia? Trvalo to v poslednej dobe dlhšie? Známy mi tvrdí, že mi 7.1 poslal peniaze, doteraz ich nemám na účte... Neverím mu

ivka225
11. jan 2024

Ak to nebol medzinárodný prevod, tak to už je naozaj podozrivo dlho.

marseillefan
11. jan 2024

Peniaze vrámci EU musia prísť hneď ďalší pracovný deň.

petamich
11. jan 2024

ak ide o tuzemsky prevod tak by si ich uz urcite mala mat - 7.1. je nebankovy den = odisli akoby v pondelok 8.1., medzibankova SEPA platba je pripisana do 24 hodin, teda 9.1. si ich mala mat, takze za mna skor neposlal alebo poslal nespravne napr. na zly ucet (lebo zas nechcem mu krivdit)

muchotrafka298
11. jan 2024

Davno by si mala peniaze na ucte, aj keby ich posielal v nebankovy den (vikend, statny sviatok). Ak sa jedna o banku, ktore su zaradene v systeme zrychlenych platieb, napr. Tatra banka alebo Slovenska sporitelna, peniaze by si mala do par minut. Nech Ti posle potvrdenie o platbe, ze bola transakcia zrealizovana (nie zadany trvaly prikaz, ktory moze do minuty zmazat).

koniarova
11. jan 2024

Keby ti ich aj po holubovi poslala, už by si ich mala. Klame ti.

petamich
11. jan 2024

@koniarova a aj ten by musel dobre zabludit 🙂

koniarova
11. jan 2024

@petamich 😁😁

autor
11. jan 2024

Presne

autor
11. jan 2024

Nasrata som 🙂

alickapusinka
11. jan 2024

na dalši deň zo slovenskej banky do inej slovenskej je to za jeden deň.

mable123
11. jan 2024

Vsak nech Ti posle vypis transakcie a mas 🙂 odfoti oreze iba tu danu transakciu s datumom...

bluka2
11. jan 2024

Tak keď posielal z nejakej mimo SEPA krajiny, aj 2 týždne to môže trvať

tykat
12. jan 2024

Neposlal.
Max 4 dni - zahranicny prevod.

ekira1
12. jan 2024

V pracovné dni ak má banka zrýchlenú platbu tak hneď, ak nie, tak na druhý deň, z Čiech tiež jeden deň. Nech pošle pdf transakcie, tam nemá čo upraviť, zrušiť.

nivea777
12. jan 2024

Piatok na vecer som poslala,pondelok doobeda prišli

zuzanka.zuzu
12. jan 2024

@mable123 takých výpisov ti porobim koľko chceš, je úplne jednoduché a rýchle upraviť údaje z existujúcej platby na neexistujúcu, never výpisom ale až peniazom na účte

muchotrafka298
12. jan 2024

@zuzanka.zuzu presne tak, tuto denne citame, ze niekto mi poslat screen platby a necakala som na peniaze. Co je najviac chyba.

tundra
13. jan 2024

Posielal som zo Švajciarska do Tatrabanky o jedenastej a o jednej mi volal dotycny,ze ma peniaze na ucte.3- hodiny...