Kde žiadať pôžičku?

lentajeho
6. júl 2022

Ahojte, prosím vás neviete mi poradiť kde by mi mohli dať pôžičku? Môj príjem je 500€ mesačne momentálne a potrebovala by som pôžičku čím skôr. Teraz sa mi zlomil aj zub a nakoľko ho potrebujem vytrhnúť a proste preto potrebujem aj pôžičku. Neviete prosím kde by som ju mohla získať? Ďakujem pekne za každú radu 🙏🙏

mogaa
6. júl 2022

@lentajeho spýtaj sa na povolené prečerpanie účtu v tvojej banke

laurar1
6. júl 2022

@lentajeho Ak je to surne, vytrhnu ho aj na zubnej pohotovosti a na to ti pozicku netreba. A 500 eur by ti mohla dat banka ako debet. Ak ti to banka z nejakeho dovodu nechce dat, je pravdepodobne, ze si pozicku nemozes dovolit.

stanulienkat
6. júl 2022

@laurar1 na pohotovosti jej ho vytrhnú, ale tiež nie zadarmo.

viestta
6. júl 2022

@stanulienkat ale zas to nie je taká suma, že sa musí zadlzit v banke.

lentajeho
autor
6. júl 2022

@mogaa ani povolené prečerpanie mi nedajú aj mi zamietli v nebabankovke

mogaa
6. júl 2022

@lentajeho no ak ti tvoja banka nedala povolené prečerpanie, tak ti nedá aj úver....treba si nájsť prácu s vyšším príjmom, prípadne druhú prácu

pukina
6. júl 2022

@viestta to by som nepovedala, mne na pohotovosti trhali akutne 8cku a nechala som tam 200e 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ddaassuullaa
6. júl 2022

Pozicka nie je riesenie, hlavne ti ju zamietla aj nebankovka. Je to dlazdenna cesta do pekla priamo k uzernikom. Najlepsie cesta je zvysit prijem, ci uz zmenou prace alebo navysenim nejakou brigadou. Pokial samozrejme nepomoze rodina

solange7
6. júl 2022

@lentajeho nikde ti nedaju ked ta zamietli aj v nebankovke.

amelie2017
6. júl 2022

S 500 € mesacnym prijmom necakaj pozicku odnikial.

zmrzlinka2021
6. júl 2022

@lentajeho
Prečo to nekomunikujes so svojou rodinou? Otcom? Surodencami?
Urcite si neber nebankove hovadiny, oslov rodinu, urcite ti rada pomoze.

A prosim ta, zmen pracu, resp. zacni robit na plny uvazok.

kacusik69
6. júl 2022

v Ruzinove v nemocnici s vym. listkom (mozno aj bez, kazdopadne na objednanie) od tvojho zubara vytrhnu zadarmo

jonki
7. júl 2022

@stanulienkat mne vytrhli zub za 1-2€a bolo to cca 5 rokov dozadu. Bezna zubná chirurgia na poliklinike. Samozrejme cena vratane inj.
( ano s výmenným od zubara)

jonki
7. júl 2022

@lentajeho toto co tu pises nie je cela story. Iste kvoli zubu nepotrebujes pôžičku. Mozno tak sk by si chcela implantát, no nie na vytrhnutie.