Kde sú najvýhodnejšie úvery na bývanie?

nikussqa233
8. okt 2017

Ahojte 🙂 viete mi niekto poradit kde su najvyhodnejsie uvery 🙂 hypoteka pre nas je v nedohladne kedze ja som na materskej a muz ma s.r.o a danove na 0... neviem ake mame moznosti potrebovali by sme cca 30 000 -40 000 €... ak mate skusenosti v ktorej banke maju ake ponuky bola by som vdacna za radu aby som to nemusela cele obehavat 😊

evittam
8. okt 2017

@nikussqa233 Pri takomto prijme ti žiadna banka neda nic. Takze si mozes ušetriť "behacky". Cim chces ručiť? Aku maju zaruku, ze to budete platit a vlastne z coho? Ked ty mas pravdepodobne 213Eur RP a tvoj muz 0?

nelinka2009
8. okt 2017

Skus emaricku hypo tam by sa nemal pozerat projem ale hypo je s,vysokou us a len do polovice hodnoty zakladanej nehnutelnosti

nikussqa233
autor
8. okt 2017

@evittam bezucelovy uver? Napr. Mame z coho platit len oficialne je to 0....toho som si vedoma ze ak budu pozerat na prijem tak nedostaneme nikde nic ale su aj ine moznosti a na tie sa pytam ci ma niekto skusenost...

evittam
8. okt 2017

@nikussqa233 Lenže pochop, že to žiadnu banku nezaujima. Bohužiaľ. Musis mat prijem oficialny. Jedine tak nejaká nebankovka-a to ti neodporúčam, preplatis neskutočne peniaze. Skoro 2x tolko.

dzukeles
8. okt 2017

Skus slsp. Ti su vraj najstedrejsi na beucelove pozicky

andrea101112
8. okt 2017

@nikussqa233 ahoj. neviem sice odkial si ale ak chces poslem ti cislo na skveleho financneho poradcu. My sme rovnaky priklad s prijmami a nam vybavil vsetko a kolko sme potrebovali. ty ho neplatis. platia ho banky.

evittam
8. okt 2017

@dzukeles Mozu byt. Ale musis mat preukázateľny prijem,zeas z coho splacat alebo teda urcity mesačny prijem na ucte a urcite na to nestaci 213Eur RP. Viem o com hovorim.😉 Bezucelovy znamena,ze neuvádzas na co chces uver a nie,ze neuvadzas vysku prijmov.

evittam
8. okt 2017

*ze mas...

dai
8. okt 2017

@evittam pri podnikateloch mas aj ine moznosti... nam kedysi banky pozerali pri muzovi napr. Obraty a nie prijmy...

evittam
8. okt 2017

@dai Mne toto písať nemusís. Ja to dobre viem.😉 Ale predpokladam, že nechcú brat úver na spoločnosť.

dai
8. okt 2017

@evittam my sme brali normalne na seba ale teda muz mal vtedy kancelariu na licenciu nie klasicku s.r.o - mozno to posudzovali preto inak... ja som mala sice vysoky prijem ale stale nestacil na najvyssiu moznu bonitu - zobrali teda do uvahy aj mizove obraty a asi v 3och bankach nam tu najvyssiu bonitu ako manzelom vdaka tomu priznali - bolo to ale pred 8mimi rokmi, neviem ci to tak stale funguje...

evittam
8. okt 2017

@dai Ke rozdiel byt podnikatel-FO a PO. Ak ma s.r.o.je to PO a ak by chceli aby brali do uvahy obrat firmy tak by museli žiadať o uver na firmu.

evittam
8. okt 2017

*je

dai
8. okt 2017

@evittam hej... ta licencia neviem ako sa vnima - ale moze byt ze ako po , kedze on si aj dost vysoku poistku plati voci sposobenej skode... v s.r.o. asi neruci majetkom...

dai
8. okt 2017

@evittam ono ale zase tych 40k nie je nejaka vysoka suma - ak by rucili nehnutelnostou v hodnote nad 100k napr. ... ale teda to uz len strielam

evittam
8. okt 2017

@dai Licencia je FO, ziadna PO.