Kde si založiť úrazové poistenie pre dieťa?

janula2511
19. sep 2019

Prosím vás ktorú poisťovňu vybrať, čo je dobrá? Chcem pre dieťa urazove poistenie a vôbec v tomto nemám prehlad.

janinah
20. sep 2019

Sú poradcovia,ktorí prehlad majú a robia pre viaceré poisťovne,ja takého mám,ak potrebujem niečo napr. cestovne poistenie,tak mi ona pohladá,v ktorej poisťovni to bude pre mňa najvýhodnejšie.Skúste nájsť takého človeka vo vašom okolí.

janjochmann
22. sep 2019

@janula2511 možností je veľa, ideálne je dať si prepočítať ponuky z viacerých poisťovní. Ale je dobré vedieť, čo chcete poistiť. V žiadnom prípade neodporúčam tzv. sporiace poistky, či už kapitálové alebo investičné.

A dodám, že v prvom rade odporúčam, aby boli kvalitne poistení rodičia ako živitelia. Poistiť dieťa nie je až taká nevyhnutnosť.

rainbow82
24. sep 2019

Vyskúšaj Metlife,počula som že je najlepšie,vela známych čo poznám ich majú aj moji rodičia 😉

vikulka27
24. sep 2019

@janula2511 urcite metlife neodporúčam ( nech sa na mna nikto neurazí ). Nakoľko s tým pracujem niekoľko rokov viem o čom rozprávam. Mám klientov, ktorí sú veľmi nespokojní s metlife.
Musíte vedieť čo chcete pre dieťa. Či je dieťa zdravé atd.

rainbow82
25. sep 2019

@vikulka27 no tak naši sú tam už dlhé roky a sú spokojný už to využili na marodku,na úraz atď.S tým treba vedieť robiť.Nasi majú perfektnú maklerku.Asi sa treba aj v tom vedieť pohybovať.

vikulka27
25. sep 2019

@rainbow82 dobrý deň, nakoľko sa v tom pohybujem už niekoľko rokov tak viem o čom rozprávam. Ja som nemyslela úrazové krytie. Tie preplatia, ale čo sa týka investovania - jedna veľká katastrofa.

rainbow82
25. sep 2019

@vikulka27 myslíte ako úrazové a sporenie spolu?Ak áno tak to spolu nemám,vraj sa to neoplatí

mogaa
25. sep 2019

@rainbow82 no ak platíš 30/40eur tak časť ide na poistenie a časť na sporenie...pozri si zmluvu či tam máš po jej skončení mať niečo vyplatené ...ešte som nepočula žeby mal niekto Metlife len čisto úrazové poistenie(ale nevylučujem to)....Ja som od 2 čo tam rušili poistku počula len samé nadávky🙂nie čo sa týka poistšného plnenia ale práve sumy ktorú im vyplatili pri predčasnom zrušení - oproti tomu čo tam vložili to bolo minimum uplne smiešna suma....

rainbow82
25. sep 2019

@mogaa to každá poistka vypláca na prt peniaze, myslím to sporenie.Ja som si jedno rušila po dvoch rokoch šetrila len po 35€ a dali mi späť 22€ ..Takže teraz sme cez Allianz a len úrazové.Setrenie máme zvlášť na knižke

mogaa
25. sep 2019

@rainbow82 pozrela som si to spätne že to tvoji rodičia majú Metlife nie ty....Jasne je to ako píšeš, klasika len úrazové a Allianz(ten robí najmenej problémov pri postnom plnení).....Ja som si myslela že to ty máš úrazové v Metlife🙂

rainbow82
25. sep 2019

@mogaa nieeee.Len moji rodičia.Ja už som bola dávno v Allianz.Nebudem to meniť

bety2222
10. mar 2023

Viem každému pomocť na túto tému 0950381388