Kde je najlepšie založiť detský účet?

simkam2912
11. mar 2020

Mamičky viete mi poradiť kde je najlepšie založiť detský účet? A dostanem k nemu aj bankomatovú kartu či to až od nejakého veku? Dcera ma teraz 3. Ďakujem

vikusjk
11. mar 2020

@simkam2912 my sme zalozili dcere v Primabanke, kedze tam sme zrefinancovali hypo a preniesli aj osobny ucet. Karta je od 8 r. Ale da aj vo vubke otvorit detsky, tiez s kartou od 8 r.

samik1988
11. mar 2020

Tatra banka má tiež detský účet a kartu dáva od 6r

renka30
11. mar 2020

Obe baby maju v Tatra banke, ja tam mam tiez a ich ucty su zadarmo.

mailoabruno
19. mar 2020

@renka30 áno máte detské účty zadarmo lebo ako zákonný zástupca máte účet v TB tiež. Ak by mala pani len detský účet s tým že ona ako zákonný zástupca nemá účet v TB tak za detský účet bude platiť 7€. Nové poplatky od 31.3.20

renka30
20. mar 2020

@mailoabruno preto som napisala, ze ja tam mam ucet

mailoabruno
20. mar 2020

@samik1988 Kartu môžete mať aj od 0 rokov len je na meno zákonného zástupcu a stojí 1€ na mesiac

akvi
20. mar 2020

naco je dobry detsky ucet?? Pre male deti totalna zbytocnost, pre velke deti prudko nepostacujuce.. My sme chceli decku zalozit ucet, ked uz si sam cez net chcel objednavat veci, alebo cez pay pal a museli sme to nakoniec riesit tak, ze muz si zalozil dalsi ucet a ma ho decko..Lebo na tych origos detskych sa nic neda realne robit, len pozriet stav uctu a zaplatit kartou..Takze nechapem, naco to je dobre.. aspon teda pred 4 rokmi, ked sme to riesili, tak to tak bolo..

zarabajteraz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz