Kde dostanem bezúčelový úver?

2236
9. júl 2024

Zdravím chcel by som sa opýtať ak viete o nejakých možnostiach v ktorej banke by som dostal úver bezúčelový.... som szčo 9 mesiacov takže je to ťažšie no príjem mám stále takže kludne aj nebankovky tam je urok vačši no problem splácať mi to nerobí uver potrebujem vo výške 20 tisic ak by niekto vedel poradit

beasy
9. júl 2024

@2236 no bezúčelový uver ti poskytne každa normalna banka pokial podnikáš alebo si zamestnaný, Tatra, VÚB, Prima banka, ČSOB, niektore maju limit 30 tisic, niektore 20, niektore 50, zalezi od toho ako ktora ale posyktuju ich vsetky len s rozdielnymi podmienkami

2236
autor
9. júl 2024

@beasy Ano len či mi ho poskytnu aj ked som začal podnikat 2023 oktober

macik34
9. júl 2024

@beasy takmer každá banka má podmienku podnikania rok

beasy
9. júl 2024

@2236 aha tak v takom pripade treba este pockat 4 mesiace apson 🙂 aby mali taruku ze podnikanie ma nejaku životnost

beasy
9. júl 2024

@macik34 prehliadla som tych 9 mesiacov 🙂

rozculena
9. júl 2024

@beasy 4 mesiace nepomôžu,musí mať daňové priznanie

rozculena
9. júl 2024

@2236 nebankovku nedoporučujemVieš s určitosťou tvrdiť,že neochorieš,neskrachuješ,neprihodí sa niečo iné?

butterflyeffect
9. júl 2024

Jedine nebankovka, banky posudzuju danove za predosly rok, vacdinou musi byt aspon 6 mesiacov z predosleho roka. Lizingy nebankovky davaju aj na zaklade obratov na ucte, ale bezucelovy teda si nie som ista.

jarka_black
9. júl 2024

@2236 Úver si potom poistite - nech dá banka ponuku, plus ja Vám viem vypracovať ponuku poistenia. Vezmete, čo Vam lepšie "sadne".
Btw, koľko Vám požičajú, si viete orientačne nechať zrátať už teraz - dopočítajte si príjem za rok, čiže čo asi bude v DP. Nároky na príjem sú pre SZČO o dosť vyššie ako na zamestnanca.

alickapusinka
10. júl 2024

Nie musíš podnikať viac ako rok niektoré banky aj 2 roky. Musíš prejsť aj dostatočným daňovým priznaním a väčšinou sú náklady tak prvé daňové tak niektoré banky chcú aj za 2 roky.

vevebono
10. júl 2024

Ja keď som mala szco tak bez problémov som mala v tatra banke