Karta SLSP

20. jan 2024

Ahojte, viete mi prosím poradiť? Mám účet v SLSP a karta mi prestala fungovať. Mám ju 3 roky, terminál ku nechcel vziať a aj bankomat mi ju vyhadzuje ako neplatnú. Mám ju teda blokovať a požiadať o novú (to je tuším za poplatok) alebo mám kontaktovať banku a oni mi vydajú novú? Keďže je víkend, neviem teraz zavolať na pobočku. Preto sa pýtam tu či niekto nemá skúsenosť.

sweet20
20. jan 2024

normalne sa s nimi spoj online.. v banke ti poradia..

hugigugin
20. jan 2024

Každá karta ma na prednej strane platnosť do MM/ROK. Ak ti ešte neprisla a je neplatna tak volaj alebo chod na pobočku, môže byť doručená aj tam.
0850 111 888 je telefon na klientske centrum.

autor
20. jan 2024

@sweet20 ďakujem, to som skúšala. Bot mi nerozumel a operátor bude k dispozícii v pondelok.

autor
20. jan 2024

@hugigugin je platná do 2024, ale aj tak mi ju nebralo. A následne aj bankomat mi ju vyhodil späť, že je neplatná... Muž mi povedal, že je stará a zošúchana, tak ja neviem teda či to môže byť tým.

autor
20. jan 2024

Je platná do 11/2024 ... Zabudla som mesiac doplniť

leni1977
20. jan 2024

Majú odstávku, včera som to čítala, aby si ľudia pripravili hotovosť na víkend lebo nič nebude fungovať.

renab
20. jan 2024

Chod na pobocku, kartu ti odskusaju a ked zistia, ze nefunguje, bezplatne ti ju vymenia. Len to trva 10 dni, kym ti daju novu. Riesili sme to s kolegynami, maju vela zlych kariet.

autor
20. jan 2024

@leni1977 oooo ďakujem. To som nevedela

akinomel
20. jan 2024

V aplikácii George je možnosť virtuálnej karty, ak potrebujete...

leni1977
20. jan 2024

za málo, určite je toto dôvod, že ti to nefunguje

jaen
20. jan 2024

môže aj nam sa to stalo ..skuste liehom este vyčistit ten čip

autor
20. jan 2024

@akinomel platím zatiaľ s mužovou kartou, pondelok to pôjdem na pobočku riešiť.
@jaen ďakujem za typ. Skúsim. Už tam asi nemám čo pokaziť 😀

timkoemkamatko
20. jan 2024

Aj nám sa to stalo. V banke povedali, že máme čip "pregumovať" normálnou školskou gumou na ceruzky. Ak by nepomohlo, vymenia kartu. Nám to pomohlo, karta ďalej bezproblémo funguje

ekira1
20. jan 2024

@leni1977 veď tam píšu od 00 do 5. Takže cez deň už má všetko fungovať. To nebude dôvod.

leni1977
20. jan 2024

@ekira1 neviem, ja žiadnu z tých troch bánk nemám, ale moja mama má SLSP a chcela niečo ráno uhrádzať cez IB a bolo vypísané, že je odstávka.

princezna_bosorka
21. jan 2024

mne sa to stalo uz 2x, slsp ma s tym posledny rok nejaky problem (a nechcu to priznat). Chod do banky a poziadaj o novu. Staru zrus asap. plati sa myslim len ked mas k jednemu uctu 2 karty....