Kam investovať?

20. mar 2023

Mam k dispozicii nasporenych par tisíc eur. Rozmyslam ci ich investovat alebo drzat na ucte. Poradte co je podla vas najlepsie

tyrkysova_kobyla
20. mar 2023

Inflacia je svina, na ucte by som nedrzala. Investovat, mozno do viacerych veci, ked mas toho viac

zic
20. mar 2023

no, ak uz mas vytvorenu dostatocnu rezervu, vyriesene positky apod, urcite zvysok investuj. Idealne cez normalnu renovmovanu firmu, popripade sam(a) a nenalet nejakym smejdom...

Aby si bola v obraze si pozri tuto temu... je to porovnanie roznych pristupov (pri invsetovani do ETF ... v dnesnej dobe pre laika asi jedine spravne riesenie)... s poplatkami (aby ta niekto dobre neobabral)
https://ako-investovat.sk/diskusia/viewtopic.ph...

vlado818
20. mar 2023

Kryptomeny

petulka2021
20. mar 2023

Kúp garáž, prenajímaj, kúp priestor , prenajímaj

jakubvojcik
20. mar 2023

Skúste si pozrieť čerstvý článok na mojej webstránke. Verím, že vám pomôže: https://relyon.sk/blog/kam-investovat-5000-eur/

bobo777
20. mar 2023

Do borovičky...tam máš istých 40% 🙂

zic
20. mar 2023

inac ak sa nebudes vediet rozhodnut, tak kludne mozes spravit vo Fio banke ten ich sporiaci ucet, mas tam prakticky bez podmienok 2% p.a. (v hrubom)... lepsie ako bezny ucet...

simonkazga
20. mar 2023

Napíš mi prosím súkromnú správu

simonkazga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
20. mar 2023

fio banka, zalozit brokersky ucet, kupovat akcie TABAK. Cena sa uz roky nemeni, dividenda kazdy rok okolo 12%. Lepsie ako terminovy ucet.

juro375
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juro375
20. mar 2023
sim10
21. mar 2023

Napíš správu poradím 🙂

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zarabajteraz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
5. apr 2023

@zarabajteraz investovať teraz v Bielorusku cez firmu v daňovom raji na Britských Panenských ostrovoch cez tvoj affiliate odkaz kde dostaneš províziu z nalákania nových je fakt "výhra".

zarabajteraz
7. apr 2023

@maranco nevieš o čom píšeš. Kľudne si môžeš vymazať koncovku môjho mena aby som nemal províziu. Ale investovať a stať sa spolumajiteľom technológie a dostávať každý rok potom dividendy alebo odpredať časť podielov keď bude spoločnosť na burze si myslím že ANO je výhra nebyť len v práci a drieť pre niekoho za pár eur v podradnej práci ktorá človeka nenapĺňa ale ty si sprav podľa seba. Nikoho nenútim investovať len som dal ponuku.

zarabajteraz
7. apr 2023

@maranco a v Bielorusku je len jedno z testovacích centier, tak isto je testovacie centrum v Arabských Emiarátoch v meste Sahrjah. Najprv si niečo naštuduj o technológií a o tom ako napreduje a koľko adresných projektov je už podpísaných všade vo svete a že technológia prechádza o týždeň do 15etapy z 15etáp a prežila koronu aj vojnu a že sa má uzavrieť a vstupiť na burzu takže máš málo info na to aby si tu hovoril o nejakom affiliate.

wolf_22
7. feb 2024

Máš tiktok? Ja ti poradím záleží o aké investovanie máš záujem či krátkodobé alebo dlhodobé

wolf_22
7. feb 2024

Ale rozhodne ich na účte nedrží je to somarina ... respektíve v banke