J&T banka

21. mar 2023

Dobrý deň, aké máte prosím skúsenosti s termínovaymi vkladmi a investíciami cez túto banku? Je to seriózna banka, sú vklady chránené? Ďakujem

liljana
21. mar 2023

Vklady su v kazdej banke chranene do 100 tis eur, za investicie si ruci kazdy sam. Ak myslis, ci investovat do dlhopisov J&T, tie nie su chranene fondom ochrany vkladov.

hellwant
21. mar 2023

Mne osobne zo skusenosti klienta môj wealth manazer (ktory pracoval isty cas v J&T banke)neradil investovat do akychkolvek dlhopisov tychto nasich gigantov. Konkretny klient tam mal par sto tisic eur. Mal vynos vyplacany, ale problem nastal pri odkupe.

autor
21. mar 2023

@hellwant toto som aj ja počula, že problém je pri odkupe. Budem zvažovať skôr terminovany, majú aspoň ako taký úrok.

patrik_chrappa
22. mar 2023

Prosím vás len to nie, stačí si otvoriť informácie na ich stránke a ľahko sa dočítate čo je cele za tým ( poplatky a podmienky) a zistite že sa vám to neoplatí v žiadnom prípade.

Na trhu je omnoho viac lepších a lacnejších možnosti ako zhodnotiť svoje peniaze na rôzne obdobie od 1roka až do xy.

Fond ochrany vkladov, ochrany akurát tak 0,5% z celkového objemu vkladov. Takže nič

petres123
9. jún 2023

Termínované vklady majú bezkonkurenčné 4% úrok...infláciu to neporazí no lepšie ako ich mat na bežnom účte s 0 % úrokom

veronero
23. júl 2023

@patrik_chrappa a aké konkrétne poplatky? Pokiaľ viem tak bežný účet a aj termínovaný s nulovým poplatkom.