Je Poštová banka len pre dôchodcov?

rionka833
23. jan 2015

Pocula som, že Poštová banka sa oplatí len dôchodcom. Myslím si však, že to záleží od toho, aké sú tam služby, ako sa mi páči tá banka atď. Ako to teda je? ďakujem

ellca123
23. jan 2015

je to banka ako kazda ina,maju rozne typy uctov
ten pre dochodcov je zadara

katarinamarkova
23. jan 2015

@rionka833 cisto osobny nazor - postova banka sa neoplati nikomu. ani tym dochodcom.

terus00
23. jan 2015

@katarinamarkova asi tak 😀

bratislavcankanm
23. jan 2015

mam tam sukromny ucet, uz asi 20 rokov, poplatok je momentalne 4 EUR za mesiac().... ja neplatim nic viac, vyberam len z ich bankomatov alebo na postach (na niektorych, nie na vsetkych sa da)... plus este mi vracaju nieco za platby kartou v obchodoch (aj za platby na poste) .... pred 2 rokmi som vybavovala vinkulaciu a bolo to tiez velmi lacne, panovi z realitky sa to zdalo az podozrivo lacne 🙂... co sa tyka tych dochodcov - je to trochu problem, ked potrebujem nieco vybavit priamo na pobocke, staci, ze su dvaja-traja predo mnou a je to nadlho, kedze im casto treba veci dlhsie vysvetlovat.... nastastie, osobne tam chodim tak raz za rok, takze to sa da vydrzat.... uz som uvazovala aj o zmene banky, hlavne preto, ze Postovu pred casom kupila ista financna skupina a mam obcas obavy, aby ju nevytunelovali.... ale zatial sa mi Postova oplati a keby sa aj dostala do problemov, tak stale je tu FOV...