Je možný odklad splátky Autoúveru?

marek5953
17. mar 2020

Dobrý deň chcem sa spýtať mam auto na autouver od home creditu a už mám 2nezaplatenu splátku v súvislosti z PN a koronavirusom sme museli ostať doma 3je 28.3splatna a pnka mi príde až 17.4chxem sa spýtať je tam niaka možnosť odklad splatky alebo za ako dlho zoberu auto je tam niaka možnosť ma s tým niekto skúsenosť ďakujem 😉

pieksamaki
18. mar 2020

@marek5953
To musis komunikovat s home kreditom.
Vysvetli im situaciu......snad vyjdu v ustrety
Ale treba kontaktovat hned...
Bezodkladne

marek5953
autor
18. mar 2020

@pieksamaki ďakujem

ivkazba
18. mar 2020

@marek5953 odklad splátok sa robí ešte pred tým, než neuhradíš splátku. Máš neuhradené 2 splátky, t.j. za január a február. Ak si nezaplatila v januári kvôli PN, tak to znamená, že už v decembri si bola PN a v januári mala nízku mzdu. Vtedy si na PN kvôli korone však ešte nemohla byť, čiže tento argument nezaváži. Skúsiť môžeš samozrejme, ale ako som už napísala, odklad sa robí vtedy, keď ešte nie si dlžník ale vieš, že sa dostaneš do zlej situácie. Píšem to ako odborník, nie laik.

kitycat
20. mar 2020

vestis z vesteckej gulealebo kariet ked si vedela ze budes neplatic kvoli korone?

marek5953
autor
26. apr 2020

Dobrý deň chcem sa spýtať ma niekto pôžičku od capital invest. S. R. O?

fokuska
26. apr 2020

@marek5953 Riesit splacanie jednej pozicky (uveru) druhou pozickou je kolotoc, z ktoreho uz nevystupis...

marek5953
autor
27. apr 2020

@fokuska práveže už mi konci prvý úver ešte jedna splátka tak sa chcem spýtať ze ci to není ojeb

fokuska
27. apr 2020

@marek5953 Ved v uvode pises, ze mas uver na auto v Home Credit a ze mas uz 2 splatky nezaplatene,
To chces povedat, ze uz si vseto doplatil a uz ti ostava posledna splatka? A vzapati si chces brat novu pozicku v dalsej nebankovke?

marek5953
autor
28. apr 2020

@fokuska no takto pnka mi neprišla hneď ďalší mesiac ale až o 2a prišla za 2mesiace preto je to doplatene keďže mam maximálnu pnku to bola ta situácia že firma zabudla poslať papiere na socialku

fokuska
28. apr 2020

@marek5953 Cize budes mat splateny uver na auto a chces si vziat dalsi? A naco ho potrebujes?
Banka to uver neda? Maximalna PNka znamena max vyneriavaci zaklad, cize aj prijem mas asi dobry.
Niekde ale bude hacik...

marek5953
autor
29. apr 2020

Ja si nechcem brat úver ja som sa len pýtal či má niekto s tým skúsenosť