Je digitálny účet Tatra banka zadarmo?

gabriellita87
17. feb 2021

ahojte. Mate uz niekto skusenosti s Tatra bankou tym, ze založite si Digitálny účetTB cez mobilnú aplikáciu a využívajte ho bez poplatku za vedenie na 12 mesiacov. Nie su tam skryte podmienky splnenia na to ako povinne platby,vybery a podobne, aby bol naozaj zadarmo?
dakujem

ivkazba
17. feb 2021

Áno, naozaj je v tomto prípade účet zadarmo resp. so 100% zľavou na 12 mesiacov.
https://www.tatrabanka.sk/files/sk/personal/uce...

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malva123
17. feb 2021

@gabriellita87 a po roku za 7 eur mesacne..

ivkazba
17. feb 2021

@jaroe ale vývoj spoločnosti je prirodzený, ak by nie, stále by sme žili v jaskyni a muži by lovili mamuty halúzkami a kameňmi. Okrem toho, čím viac hotovosti, tým viac priestoru pre špekulantov a odrbávačov.

malva123
17. feb 2021

@jaroe koniec dlobody? A to akoze preco?

ivkazba
17. feb 2021

@malva123 ja ho mám zadarmo niekoľko rokov, nikdy som 7 eur neplatila.

nafka0483
17. feb 2021

@jaroe Koniec akej slobody? V pripade, ze by take nieco raz nastalo, tak o slobodu coho prides?

Inak take nieco uz bolo... ludia zhromazdovali zlato, drahe kamene, ine vzacne kovy, alebo tovar a potom sa to vymenilo a nahradili to nejake papieriky, ktore akoze reprezentuju tu hodnotu - peniaze, ktore pozname teraz.

nelca84
17. feb 2021

@jaroe strach zo zrušenia hotovosti? tak ten určite nemám a hotovosť mi chýbať nebude, aj tak žiadnu nenosím, možno pár drobných. V čom je hotovosť lepšia od bezhotovostných platieb?

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuliennka1
17. feb 2021

@jaroe a ako teba osobne ohrozi a oberie o slobodu zrusenie hotovosti?? fakt nerozumiem....

nafka0483
17. feb 2021

@jaroe Nevies jednoducho napisat o aku slbodou prides? Ze su knihy a clanky - ved ked tu prezentujes takuto obavu, tak ty chci a najdi clanok, ktory vystihuje presne tvoje obavy a daj sem link.

Ja presne viem aku "slobodu" stratia niektori - odrbavanie statu na daniach a odvodoch. Ked bude vsetko oficialne, nebude sa uz dat cash na ruku, tak to bude problem, oficialny prijem, vsetko zdanene.

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriellita87
autor
17. feb 2021

@ivkazba aj v slsp je zadarmo iba ak splnite podmienky ako mesacny obrat, trvale prikazy a podobne...

gabriellita87
autor
17. feb 2021

povinne mesacne platby a splnenie podmienok je asi vsade, aby ste mali ucet zadarmo, neverim, zeby tatra banka to nemala

zuzuliennka1
17. feb 2021

@jaroe nepotrebujem k tomu info, pytam sa na tvoj osobny nazor, kedze si sama pisala: Finálny cieľ - zrušenie hotovosti - sa blíži.☹️. A to bude koniec slobody človeka. Som jediná, komu toto naháňa strach? - aky strach z toho ty osobne teda mas? 😂

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca84
17. feb 2021

@jaroe však daj 3 veci z hlavy, stručne, čoho sa tak obávaš? Nepotrebujeme články čítať. Na tvoj názor sa pýtame.

nafka0483
17. feb 2021

@jaroe Daj, ale aj tak ma zaujima coho konkretne sa bojis ty, ake obavy mas a aku slobodu stratis. Nie vseobecne, ale presne ty sa coho obavas.

gabriellita87
autor
17. feb 2021

@jaroe ja viem presne o com pises, bohuzial bude to tak, len aby nebolo horsie. No ludia si za vsetko mozu sami

zuzuliennka1
17. feb 2021

@gabriellita87 ja mam ucet v TB a mam ho bez poplatku - pretoze platim mobilom, vyberam si hotovost tiez mobilom a este nejaka podmienka tam tusim bola a tu splnam...

gabriellita87
autor
17. feb 2021

@ivkazba cize nie uplne zadarmo ale iba s podmienkami ktore musim splnat

gabriellita87
autor
17. feb 2021

@zuzuliennka1 ale teraz je otvorenie uctu cez aplikaciu vraj zadarmo, tak sa pytam ci su aj na tento novy vytvoreny ucet podmienky ako pri vsetkych.
ja ho velmi nebudem vyuzivat

zuzuliennka1
17. feb 2021

@gabriellita87 urcite ano.. cez aplikaciu je to len pre to, ze je vsetko zavrete a osobne to vybavis asi tazko... banky sa same uz nejaky cas preklapaju skor do online priestoru a s prichodom covidu min. rok - sa to len urychlilo

malva123
17. feb 2021

..mas uver,mas kreditku..robis prevody elektronocky,mas peniaze vo fondoch...potom mas zadarmo...

zuzuliennka1
17. feb 2021

@gabriellita87 ano, ale to su v podstate tak jednoduche podmienky, ze podla mna ma ten ucet napr v TB zadarmo s tymi ich podmienkami snad kazdy

janulienocka
17. feb 2021

Mne prišlo z Tatrabanky ak odporučím nového klienta, je akcia do konca februára, pre nového klienta vedenie účtu Tatra PersonalTB bez poplatku až na 12 mesiacov plus možnosť získať až 100 EUR späť zo svojich platieb kartou

gabriellita87
autor
17. feb 2021

@malva123 toto vsetko mam uz v inej banke, teraz by som tie podmienky uz nesplnala

simca06022011
17. feb 2021

@jaroe nemam ten pocit 🙂 mozno pre beznych ludi sa to tak zda, ale mne este stale prehrmi cez firmu neskutocne mnozstvo hotovosti a to tiez propagujem, ze uprednostnujeme platby kartou.
@malva123 a to kde? lebo v TB mam ucet, mam fondy, kreditku, uver uz teda nie, prevody robim, kartami platim.. a veru nic nemam zadarmo :DD

ivkazba
17. feb 2021

@gabriellita87 prvých 12 mesiacov máš 100% zľavu z poplatku, takže áno zadarmo, jediná podmienka je teraz otvoriť si účet cez apku, jednoduchšie to v tej prílohe čo som poslala už nemôže byť napísané.

jaroe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz