Hypotéka počas skúšobnej doby

Dnes o 15:02

Keď sme dvaja žiadatelia o hypotéku že chceme brat ju dvaja. Obaja pracujeme len ja som ešte v skúšobnej dobe. Dajú ? Stretli ste sa s tým niekto ?

doriiis
Dnes o 15:06

To asi neprejde

sasa1310
Dnes o 15:08

hypo dajú na základe príjmu. A či zohľadnia aj tvoj príjem to uvidíš na výške hypo, ktorú vám max. môžu dať

pieksamaki
Dnes o 15:10

Ešte nedajú....aj keď ste asi mladí.....banka musí mať istotu

sasa1310
Dnes o 15:12

@pieksamaki hypo dajú vždy. Aj v tomto prípade, nakoľko on je normálne na TPP. Ide o výšku úveru. Ak počkajú, dostanú viac

pieksamaki
Dnes o 15:18

@sasa1310 nám povedali rovno ze nedajú....kým som bola v skúšobnej dobe....ak on aj je hlavný žiadateľ.....neviem...véd skúsiť určite treba...ono sa to mení....tie podmienky.....

vladi4444
Dnes o 15:48

U nás to prešlo v pohode. Ale mali sme aj svoje prostriedky a manžel bol hlavný žiadateľ. Moja skúšobná doba vôbec nebola prekážka.

petamich
Dnes o 15:51

@pieksamaki ak hlavny ziadatel ma dostatocny prijem na ziadanu vysku hypoteky, tak prijem spoludlznika je irelevantny a aj to, ze je v skusobnej dobe

colsami
Dnes o 16:42

Suhlasim co pise @petamich , otazka skor stoji na tom, ci si tym myslela ze ocakavate a potrebujete aby zapocitali aj prijem Teba v skusobnej dobe ako spoluziadatela. Alebo vam staci iba manzelov (frajerov) prijem. To je cele.
V dobe ked som brala hypo ja, nebolo mozne pocitat s prijmom v skusobnej dobe.
Hypo by vam teda dali, ale iba do vysky prijmu osoby, ktora ma teda uz normalnu pracu na neurcito.

memma
Dnes o 16:53

Závisí od výšky príjmu tvojho manžela. Nám dali bez problemov a to som bola nezamestnaná + 2 deti