Hypotéka na kontajnerové bývanie

miska550
15. jún 2016

Rozmyslame s manzelom o kontajnerovom dome,ale niekto mi povedal ze vraj na to nam hypoteku nedaju.mate stym uz niekto skusenost?

bosoriak
15. jún 2016

@miska550 Spytaj sa v banke, co ti tu pomozu skusenosti inych 🙂 Ale je to celkom logicke, kontajnerove byvanie je nieco ako mobilny dom, na to sa hypoteka nedava, kedze nejde o NEhnutelnost.

jolinka
15. jún 2016

tak su aj ine uvery nez hypotekarne, len tam su asi ine podmienky, treba sa poinformovat priamo v bankach.

moni244
15. jún 2016

to už sa nerobí tak, že sa najprv opýtaš v banke? to treba najprv napísať na koňa?

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska550
autor
15. jún 2016

@moni244 chcela som vediet ci uz to niekto riesil.neviem preco hned podpichujes.ak s tym nemas skusenost a nevies tak to ani neries.dakujem

miska550
autor
15. jún 2016

@alenah31 dakujem za info.mi sme si vybrali firmu v giraltovciach kedze sme s vychodu.skusim sa opytat tam ci aj oni poskytuju nieco take ako v bytci

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska550
autor
15. jún 2016

Dakujem,idem pozriet 🙂

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
safrankovaadriana
26. júl 2017

@miska550 dobrý chcem sa opýtať,máte nakoniec ten kontajnerovy dom ? Ďakujem za odpoveď

zuzana814
6. aug 2017

aj ja by som rada vedela, ako vam to s domcekom nakoniec dopadlo

damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ako budete staviat a kde? Na kolko vás to vyjde?